Neler Yeni

Ryzen 3 2200g en iyi performans için hangi ayarlar yapılmalı

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Sorum başlıktaki gibi solo channel 8 gb fury ramım var en kısa sürede bir tane daha almayı planlıyorum şimdilik en iyi performans için neler yapabilirim

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
overclock dısında cok secenek yok gıbı duruyor suanlık

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
overclock dısında cok secenek yok gıbı duruyor suanlık
Software ayarlarından anlamıyorum hocam orada neler yapabilirim ryzen master gibi programlar ile oc çekeceğim fakat şuan oc yapamam idarelik bir psu kullanıyorum çok kaliteli değil 220watt çıkış veriyor ondan oc çekersem sistemde dengesizlik olabilir diye düşündüm psu yeter yetmez kararsızım

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Software ayarlarından anlamıyorum hocam orada neler yapabilirim ryzen master gibi programlar ile oc çekeceğim fakat şuan oc yapamam idarelik bir psu kullanıyorum çok kaliteli değil 220watt çıkış veriyor ondan oc çekersem sistemde dengesizlik olabilir diye düşündüm psu yeter yetmez kararsızım
o zaman şuan performans artısı çok yapamazsınız eger performans arttırmak ıstıyorsanız şu 3 şey lazım 2 tane ram,sogutucu(oc için),iyi bir psu 3 de yok gıbı duruyor sızde o yuzden suan zor

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
o zaman şuan performans artısı çok yapamazsınız eger performans arttırmak ıstıyorsanız şu 3 şey lazım 2 tane ram,sogutucu(oc için),iyi bir psu 3 de yok gıbı duruyor sızde o yuzden suan zor
soğutucu var ram ve psu lazım dediğiniz gibi onlarıda ayın 15 inde para gelince alıcam elimdeki paranın hepsini maaşa kadar direk bitiremem şuanda fakat extra sürücü üstünden yapılan performans ayarları gibi basit şeyleri yapabilirim ve amd denetim masasından gram anlamıyorum

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
soğutucu var ram ve psu lazım dediğiniz gibi onlarıda ayın 15 inde para gelince alıcam elimdeki paranın hepsini maaşa kadar direk bitiremem şuanda fakat extra sürücü üstünden yapılan performans ayarları gibi basit şeyleri yapabilirim ve amd denetim masasından gram anlamıyorum
soğutucu dedıgım stok degıl kule tıpı sogutucu tabı cok pahalı gerek yok ıslemcı yuksek degıl ama uygun fıyatlıda olsa kule tıpı lazım

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

SECTOSS

80+ Silver