Neler Yeni

Ryzen 5 2600 ? Ryzen 5 3600 ?

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
1650 Super ekran kartına uygun olarak 2600 mü, 3600 mü daha iyidir ? 3600 alınırsa ekran kartı çok güçsüz kalır diyorlar. Siz ne diyorsunuz ?

3600'ün işlemci olarak daha iyi olduğunun farkındayım.

Bütçe 2600, 3600 işlemcilerinin herhangi bir tanesini alacak kadar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DerratiX

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bütçe nedir?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sıfır olarak ikiside saçma. intel işlemci alınması taraftarıyım.

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Bazen sizin gibi insanları anlamamaktayım.
Bütçene göre işlemci ve anakart tavsiyesi yapacağım. Sıfır olarak 3600 almak çok saçma. Fiyatını hak etmiyor. 11400F ve B560 alın diyecektim. Sizin gibilere laf anlatmak ne zor!

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
1650 Super ekran kartına uygun olarak 2600 mü, 3600 mü daha iyidir ? 3600 alınırsa ekran kartı çok güçsüz kalır diyorlar. Siz ne diyorsunuz ?

3600'ün işlemci olarak daha iyi olduğunun farkındayım.

Bütçe 2600, 3600 işlemcilerinin herhangi bir tanesini alacak kadar var.

@DerratiX
güçsüz falan kalmaz hatta tam uygun olur 3600 performansı gayet iyi bir işlemci.
ama benim tercihim intel tarafında 11400f olurdu fiyatları yakın diye biliyorum ve 11400f çok daha iyi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
3600 alınırsa ekran kartı çok güçsüz kalır diyorlar.
Ekran kartıyla işlemcinin alakası ne! Ne diye durup dururken ekran kartı güçsüzleşsin.

ama benim tercihim intel tarafında 11400f olurdu fiyatları yakın diye biliyorum ve 11400f çok daha iyi
Tercihinizi söylemeyin hocam. Sizin gibileri anlamıyormuş arkadaş.

106410

80+ Silver
Son düzenleme:

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
Bütçene göre işlemci ve anakart tavsiyesi yapacağım. Sıfır olarak 3600 almak çok saçma. Fiyatını hak etmiyor. 11400F ve B560 alın diyecektim. Sizin gibilere laf anlatmak ne zor!
Konu üzerinde " Ryzen 5 2600, Ryzen 5 3600 ? " adlı bir başlık bulunmaktadır. İki işlemciden başka bir öneri istediğimi konu üzerinde belirtdiğimi hatırlamıyorum. Yine de öneriniz için çok teşekkürler. :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Konu üzerinde " Ryzen 5 2600, Ryzen 5 3600 ? " adlı bir başlık bulunmaktadır. İki işlemciden başka bir öneri istediğimi konu üzerinde belirtdiğimi hatırlamıyorum. Yine de öneriniz için çok teşekkürler. :)
Peki, Ryzen 5 3600 alabilirsiniz. Ekran kartınızla gayet iyi kullanabilirsiniz. Bu arada ekran kartı öyle sandığınız kadar güçlü değil. i3 10100F de besler rahatça.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Burada insanlardan bir konuda yardım istemişsin onlar da sana daha yararlı olabilecek bir şey söylemiş ve sen buna agresif yaklaşıyorsun sizin gibileri anlamakta zorlanıyorum

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
Ekran kartıyla işlemcinin alakası ne! Ne diye durup dururken ekran kartı güçsüzleşsin.

Tercihinizi söylemeyin hocam. Sizin gibileri anlamıyormuş arkadaş.
Konuyu dağıtmayın lütfen.

Konu açıklamasında " Bütçe 2600, 3600 işlemcilerinin herhangi bir tanesini alacak kadar var. " bütçemi belirtmiş bulunmaktayım. İşlemcilerin fiyatını bulamayacak kadar bilgiye sahip değilseniz eğer, öneri yapmamanızı istemem. Tercih ve ya öneri yapmayın diye bir şey söylemedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,961
Üyeler
153,478
Son üye
perti3131
Top Bottom