Neler Yeni

ryzen 5 3500 işlemci stok fan ile çok ısınır mı acaba ?

neptyzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kerem koçak
merhabalar arkadaşlar bugün arkadaşıma incehesaptan ryzen 5 3500 işlemci aldım indirimde olduğu için fakat bir çok kişi işlemcinin ısındığını söyledi stok fan ile 80 dereceleri gördüğünü söylediler acaba doğrumu bu yani kullanan arkadaşlar yazarsa eğer çok memnun olurum kule tipi soğutucu almam gerekir mi yoksa geri iade edip ryzen 5 2600x mi alıyım sizce ne diyorsunuz tam bilgi bulamadığım için konuyu açtım saygılarımla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,778
İsim
.
merhabalar arkadaşlar bugün arkadaşıma incehesaptan ryzen 5 3500 işlemci aldım indirimde olduğu için fakat bir çok kişi işlemcinin ısındığını söyledi stok fan ile 80 dereceleri gördüğünü söylediler acaba doğrumu bu yani kullanan arkadaşlar yazarsa eğer çok memnun olurum kule tipi soğutucu almam gerekir mi yoksa geri iade edip ryzen 5 2600x mi alıyım sizce ne diyorsunuz tam bilgi bulamadığım için konuyu açtım saygılarımla.
Kaça aldın bende 3500x var oyunda 60 da takılıyor en fazla 70-71 oluyor stok fan ile termal macunda fanda olan macun.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Stok fan yeterli 80 derece yükte bir işlemci için gayet iyi bir sıcaklık.

Kistent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İrfan Duman
Kasanın hava akışı iyi ise sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz
Valla ben oyun testlerinde darboğaz soktuğumda 70i pek geçtiğini hatırlamıyorum 65 civarı oluyor genelde oyunda boştayken 45 filan ama acil değil heralde işin yarın etiket at pc açınca sana atarım istersen test yapıp

neptyzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kerem koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasa eski bir kasa sadece yan kapağı açık bir şekilde duruyor fazla bütçesi olmadığından dolayı böyle bir şey yaptık yeni kasa alma durumu yok yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben oyun testlerinde darboğaz soktuğumda 70i pek geçtiğini hatırlamıyorum 65 civarı oluyor genelde oyunda boştayken 45 filan ama acil değil heralde işin yarın etiket at PC açınca sana atarım istersen test yapıp
olur bana yarın test yapıp atarsan eğer sevinirim

Kaça aldın bende 3500x var oyunda 60 da takılıyor en fazla 70-71 oluyor stok fan ile termal macunda fanda olan macun.
1300 tl aldım diye hatırlıyorum

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz
kasa eski bir kasa sadece yan kapağı açık bir şekilde duruyor fazla bütçesi olmadığından dolayı böyle bir şey yaptık yeni kasa alma durumu yok yani

Benim kasa dandik sayılır gamepower dark side yarın atarım unutursam haber ver

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,778
İsim
.

1300 TL aldım diye hatırlıyorum
100 lira daha fazla verip 3500x alınabilir ama 3500de iyidir.

neptyzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kerem koçak
3500x şuan 1600 tl falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular