Neler Yeni

Ryzen 5 3600 soğutma

Xenon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali
Ryzen5 in kendi soğutucusu ile en çok sıcaklığı nokta kaçtır acaba

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ryzen5 in kendi soğutucusu ile en çok sıcaklığı nokta kaçtır acaba
R5 3600 stok soğutucu ile yük binerse 80-90 derecelere kadar çıkıyor. İşlemci sağlığı ve performans için iyi bir soğutucu fan almak şart.

Xenon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R5 3600 stok soğutucu ile yük binerse 80-90 derecelere kadar çıkıyor. İşlemci sağlığı ve performans için iyi bir soğutucu fan almak şart.
yük derken aynı anda bir kaç oyun anlamındamı yoksa altta bir paltform açık olup oyun oynarken çokmu ısınır
veya saatlerce oynamak çok zarar verirmi 8 9 saatten bahsediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Konu açmıştım fakat Bende wraith prism var onunla bile 75 lere çıkıyor neden olabilir?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
yük derken aynı anda bir kaç oyun anlamındamı yoksa altta bir paltform açık olup oyun oynarken çokmu ısınır
veya saatlerce oynamak çok zarar verirmi 8 9 saatten bahsediyorum
Yük olarak nitelendirdiğim şey bir oyun açıp oynamak. Örneğin PUBG açtınız oynayacaksınız 2-3 saat sonra aşırı ısınma yapacaktır işlemciniz. 90 derecelere kadar çıktığını biliyorum stok fan ile. Bir de siz 8-9 saat oynarsanız bu işlemci birkaç aydan fazla dayanmaz size. Dikkatli olun. Yani kısacası R5 3600 için iyi bir işlemci fanı şart.

Konu açmıştım fakat Bende wraith prism var onunla bile 75 lere çıkıyor neden olabilir?
Çok ısınan bir işlemci çünkü dostum. 75 derece normal merak etme. İşlemcinize zararı olmaz. Ama Wraith Prism ile bile böyle ise konu sahibi arkadaş stok fanı düşünsün artık.

Xenon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yük olarak nitelendirdiğim şey bir oyun açıp oynamak. Örneğin PUBG açtınız oynayacaksınız 2-3 saat sonra aşırı ısınma yapacaktır işlemciniz. 90 derecelere kadar çıktığını biliyorum stok fan ile. Bir de siz 8-9 saat oynarsanız bu işlemci birkaç aydan fazla dayanmaz size. Dikkatli olun. Yani kısacası R5 3600 için iyi bir işlemci fanı şart.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok ısınan bir işlemci çünkü dostum. 75 derece normal merak etme. İşlemcinize zararı olmaz. Ama Wraith Prism ile bile böyle ise konu sahibi arkadaş stok fanı düşünsün artık.
mecbur kıyıcaz bi 460 daha nerden çıkıcak para onuda bilmiyom vallaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç

Da nın videolarında böyle bir ısınma olmuyor tamamen aynı sistem ekstrası yada eksiği yok anlam veremedim

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Saatler oyun sanada zarar verir.4 saatten fazla bakma.Hem kendin hem de işlemcin için.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Top Bottom