Neler Yeni

ryzen 5 5500 ile a320m pro max

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper DAYSALI
Merhabalar, yeni sistem topluyorum r5 5500 işlemciyi a320m pro max'a yerleştirsem bios güncellemeden açabilir miyim windowsu?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
Merhabalar, yeni sistem topluyorum r5 5500 işlemciyi a320m pro max'a yerleştirsem bios güncellemeden açabilir miyim windowsu?
Maalesef BIOS güncellemeden çalıştıramazsın. BIOS güncellemek içinde 1000,2000 ya da 3000 Ryzen serisi işlemci gerekli. Eğer elinde Athlon serisi gibi bir işlemci varsa onla da güncelleyebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parça parça topluyorsan bunu al. https://www.hepsiburada.com/asus-pr...-4400-mhz-oc-am4-matx-anakart-pm-HB00000ZJYON
Bütçen yetiyorsa B550'lere de yönelebilirsin.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper DAYSALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
a320m pro max var bende zaten bi de amd a8 işlemcim var onu taksam bu anakartla çalışır mı sence?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper DAYSALI
ya montajı ben yapmayacağım için bilgisayarcı tanıdığa söylerim bunu, büyük ihtimalle biliyordur zaten de ben yine de sormak istedim teşekkür ederim, bir de bugün vatan bilgisayara gittim anakartı ordan aldım ama internetten almıştım geçen hafta bana dedi ki burdan işlemci alsan montaj yapamayız işte anakartta bi sorun çıksa çöp olur dedi riskli dedi bunu demesinin sebebi bios güncellemesi midir yoksa boş bilgi mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
ya montajı ben yapmayacağım için bilgisayarcı tanıdığa söylerim bunu, büyük ihtimalle biliyordur zaten de ben yine de sormak istedim teşekkür ederim, bir de bugün vatan bilgisayara gittim anakartı ordan aldım ama internetten almıştım geçen hafta bana dedi ki burdan işlemci alsan montaj yapamayız işte anakartta bi sorun çıksa çöp olur dedi riskli dedi bunu demesinin sebebi bios güncellemesi midir yoksa boş bilgi mi?
Bugün Vatan'dan bu anakartı alarak büyük bir hata etmişsin. BIOS güncellemesi olmadan sistem çalışmaz. BIOS güncellemek zorundasın. Bu zamana kadar işlemci montajı yapıp sorun yaşayan görmedim. (İşlemcinin bozuk olması dışında.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper DAYSALI
anakartı önceden almıştım parça parça alıyordum işlemci siparişi verdim şimdi fakat psu almadım 500w psu yeter mi yoksa 550w psu mu alayım ikisi de 80+ olacak, ekran kartını da daha almadım 1660süper falan bakıyorum bu sisteme sence 500 yeter mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,746
Üyeler
153,280
Son üye
svetlanaadi
Top Bottom