Neler Yeni

Ryzen 5 5600 Fan Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Bayraktar
Herkese merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim mevcut 3 adet kule tipi fan buldum. Bunlardan hangisinin montajı daha rahattır, hangisi daha kalitelidir, hepsi kasama uyumlu mudur? Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim. Bütçem 600 civarı çok geçmezse iyi olur başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Özellikle 3 numara olan fan kasama uyumlu mudur, montajı çok zor mudur kullanan varsa yazabilirse sevinirim.

Kasa: Rampage Victory (Ben üst kısma 2 adet daha fan ekledim.)
Anakart: Asus PRIME B450M-A II

İŞLEMCİ FANLARI

1- ID Cooling se-214-xt
2- ID Cooling se-224-xt
3- Performax Fan Gamıng Perfan-120-h (Bu fanın se-224-xt ile aynı ürün sadece marka baskısının farklı olduğu söyleniyor fiyatı da çok uygun bunu almayı düşünüyorum.)

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Herkese merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim mevcut 3 adet kule tipi fan buldum. Bunlardan hangisinin montajı daha rahattır, hangisi daha kalitelidir, hepsi kasama uyumlu mudur? Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim. Bütçem 600 civarı çok geçmezse iyi olur başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Özellikle 3 numara olan fan kasama uyumlu mudur, montajı çok zor mudur kullanan varsa yazabilirse sevinirim.

Kasa: Rampage Victory (Ben üst kısma 2 adet daha fan ekledim.)
Anakart: Asus PRIME B450M-A II

İŞLEMCİ FANLARI

1- ID Cooling se-214-xt
2- ID Cooling se-224-xt
3- Performax Fan Gamıng Perfan-120-h (Bu fanın se-224-xt ile aynı ürün sadece marka baskısının farklı olduğu söyleniyor fiyatı da çok uygun bunu almayı düşünüyorum.)

1.3 ve ücüncü 1 cm ile kurtarıyor karar sizin hepsi ortalama aynı

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
1cm ile kurtarması problem midir ? Birde 2 ve 3 ün tıpatıp aynı olduğu söyleniyor 2. daha mı ufak anlayamadım tam ?
Sorun olmaz hocam aynı tip mi bilmiyorum o markayıda duydum ismini 1 veya 3 alabilirsiniz

Top Bottom