Neler Yeni

Ryzen 5 5600 stoc fan ısınırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yigitcan eren
Arkadaşlar sa ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum bu işlemciyi stoc fanla kullanıcam kullanan varmı kaç derece oluyor stoc fanla kullanılırmı valorant gta rdr forza oynuyorum genellikle

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Bekir Eren Keskin
vallaha daha yeni fsr full+full her şeyli witcherdan çıktım bende de stok fan var max 70 oluyor o da normalmiş güzel yani eğer yükseltme falan yapacaksan mükemmel işlemci

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Aleyküm selam,
RX 6600 XT ile kullanıyorum. Masaüstünde 50-60 oyunlarda ise maksimum 70 derece görüyorum.

ankaaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut
Arkadaşlar sa ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum bu işlemciyi stoc fanla kullanıcam kullanan varmı kaç derece oluyor stoc fanla kullanılırmı valorant gta rdr forza oynuyorum genellikle
Stok fan ile ısınır mı sorusuna en iyi cevap kasanın hava akışıdır. Valorant tarzı oyunlar normalde işlemci üzerinden oynanır fakat bahsettiğin işlemci için valorant metin belgesi çalıştırmaktan farksız yani kasanda arka çıkış fanı var ise stok fan bile yeterli olacaktır bahsettiğin işlemciye.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Stok fanla kullanıyorum gerek görmedim soğutucuya 69-74 arası değişiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yigitcan eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vallaha daha yeni fsr full+full her şeyli witcherdan çıktım bende de stok fan var max 70 oluyor o da normalmiş güzel yani eğer yükseltme falan yapacaksan mükemmel işlemci
Ya hocam valla ısınmadan dolayı i3 12100f almayı düşündüm ama konu açim dedim bios update yapmam lazım anakarta onu nası yapcam bilmiyorum bilgisayarcıdada işlemci yokmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok fan ile ısınır mı sorusuna en iyi cevap kasanın hava akışıdır. Valorant tarzı oyunlar normalde işlemci üzerinden oynanır fakat bahsettiğin işlemci için valorant metin belgesi çalıştırmaktan farksız yani kasanda arka çıkış fanı var ise stok fan bile yeterli olacaktır bahsettiğin işlemciye.
Rampage Private 2X140 mm + 1X120 mm Rainbow Fanlı Tempered Camlı Matx Bilgisayar Kasası
https://www.hepsiburada.com/rampage...si-p-HBV00001AFBFO?url_src=ios-product-detail kasam bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok fanla kullanıyorum gerek görmedim soğutucuya 69-74 arası değişiyor
Hangi oyunlarda normalmiş ısısı

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
bende 6750xt ile kullanıyorum yani her şeye gidiyor bu işlemci ya
İşlemcinin maşallahı var, 2 ay civarı 6600 ile kullandım. Şimdi RX 6600XT aldım onunla sınırları zorlayacağım. Bilmiyorum nerede dururum :)

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Kerem Çavuş
2kda mı oynuyosunuz forumda gördüğüm herkes 80+ derece diye konu açıyo

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,828
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kullandığın kasan, odanın sıcaklığı ve odada ki havanın freshliğine göre değişir. Bende oyunlarda stok fanla 65 dereceyi geçmiyor. Kasa, Zoko Melody.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yigitcan eren

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,828
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Rampage Private 2X140 mm + 1X120 mm Rainbow Fanlı Tempered Camlı Matx Bilgisayar Kasası
https://www.hepsiburada.com/rampage...si-p-HBV00001AFBFO?url_src=ios-product-detail bu kasam
Önü temperli olması sıkıntı, temiz hava almasını zorlaştırmasının yanı sıra temperli cam ısıyı tutar. Burada önemli olan fan kalitesi, eğer Kasadaki fanların arkasına elini koyduğunda fan üflüyorsa, 75 dereceyi geçmez diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yigitcan eren
Önü temperli olması sıkıntı, temiz hava almasını zorlaştırmasının yanı sıra temperli cam ısıyı tutar. Burada önemli olan fan kalitesi, eğer Kasadaki fanların arkasına elini koyduğunda fan üflüyorsa, 75 dereceyi geçmez diye düşünüyorum.
Evet üflüyor ideal ısı değeri kaçki 75 normalmi

Top Bottom