Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600lü APU sistem alınır mı ?

Nochmal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Koç
Bütçe
6000
Merhabalar ben Enes üniversite öğrencisiyim. Oynadığım oyunlar çok yeni nesil singleplayer değil çoğunlukla LoL, Cs-go, Valorant gibi oyunlardı ve emektar 10 yıllık laptopum idare eder fps seviyelerinde oynatıyordu şimdi ekran kartı arızalınca oyunları açmaz oldu. Bende şuan pc toplamayı düşünüyorum bütçem düşük olduğu için şimdilik apu sistem düşünüyorum. Çok parçalardan anlamıyorum biraz araştırmalarım sonucu;
Amd Ryzen 5 5600g
MSI B450M-A Pro Max
Corsair Vengeance 8x2 gb 3200mhz ram
Western Digital 240gb m2 ssd
L-Link PS 500w
Bu parçaları almayı düşünüyorum şuan toplam 5600 civarı tutuyor eğer 0 alırsam ben daha da ölücülük yaparak indirim veya 2. El kovalamayı düşünüyorum acaba önerebileceğiniz başka bir sistem veya başka parçalar var mıdır ? Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yunus Emre Sadıkoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, film-dizi, Bilgisayar önerileri, teknoloji
ne kadar bütçen var

Nochmal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam fiyat harbi iyi dediğiniz oyunları da oynatır 1920x1080 orta ayarlar da
Peki bu yazdığım parçalarla cidden fiyat performans mı yoksa bu fiyata şunları alıp daha iyi dizebilirsin diyecek var mı merak ediyorum veya bu parçalar uyumsuz felan olabilir mi ? Bu arada ck3 gibi bannerlord gibi yeni oyunlarıda oynamayıda düşünüyorumda rahat oynatır mı acaba ?

Dexes

80+ Bronze
Peki bu yazdığım parçalarla cidden fiyat performans mı yoksa bu fiyata şunları alıp daha iyi dizebilirsin diyecek var mı merak ediyorum veya bu parçalar uyumsuz felan olabilir mi ? Bu arada ck3 gibi bannerlord gibi yeni oyunlarıda oynamayıda düşünüyorumda rahat oynatır mı acaba ?

Öncelikle parçalar uyumlu bu konuda sıkıntınız olmasın.
PSU vs konusun da hiçbir bilgim yok ancak fiyat gerçekten güzelmiş. Bu linkten fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Yani fiyat gerçekten iyi.

CK 3 oynatır mı bilmiyorum ancak Bannerlord oynarsınız. DerratiX'i etiketledim ondan daha iyi bilgiler alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yunus Emre Sadıkoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, film-dizi, Bilgisayar önerileri, teknoloji
bu parçalar uygun. bence de fiyatı iyi. zaten gelecekte geliştirmek istersen bu sisteme ekran kartı da takarsın apu sistemleri geleceğe yönelik.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Onur
Ram 3600 MHz alırsan daha iyi olur

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Merhabalar ben Enes üniversite öğrencisiyim. Oynadığım oyunlar çok yeni nesil singleplayer değil çoğunlukla LoL, Cs-go, Valorant gibi oyunlardı ve emektar 10 yıllık laptopum idare eder fps seviyelerinde oynatıyordu şimdi ekran kartı arızalınca oyunları açmaz oldu. Bende şuan pc toplamayı düşünüyorum bütçem düşük olduğu için şimdilik apu sistem düşünüyorum. Çok parçalardan anlamıyorum biraz araştırmalarım sonucu;
Amd Ryzen 5 5600g
MSI B450M-A Pro Max
Corsair Vengeance 8x2 gb 3200mhz ram
Western Digital 240gb m2 ssd
L-Link PS 500w
Bu parçaları almayı düşünüyorum şuan toplam 5600 civarı tutuyor eğer 0 alırsam ben daha da ölücülük yaparak indirim veya 2. El kovalamayı düşünüyorum acaba önerebileceğiniz başka bir sistem veya başka parçalar var mıdır ? Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,356
İsim
Berkay BABUCCU
tam seni etiketleyecektim ki sen yazmışsın :D

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
İkinci el düşünürsen ikinci el RX570'li sistemler bulunuyor bu fiyata. önerim odur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,256
Üyeler
154,545
Son üye
Kronikhacker
Top Bottom