Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 7500 F valorantta 75 -85 derece sıcaklık

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar Ryzen 5 7500 F ile işlemci sıcaklığı 80 85 arası oluyor aynı olay Cs 2 de de mevcut STRONG M4 12 X PRO kule tipi soğutucu var yaz aylarındayız mâlum havadan dolayı mıdır yoksa kule tipinde mi bir sıkıntı var kule tipi soğutma mı almam gerek tekrardan sistemi daha 2 gün kullandım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,097
İsim
Oğuz
Stok fan değilse çok normal değil. O soğutucu hakkında da bilgim yok. Hangi kasa var? Nasıl bir yere koydun kasayı?

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok fan değilse çok normal değil. O soğutucu hakkında da bilgim yok. Hangi kasa var? Nasıl bir yere koydun kasayı?
Hocam stok fan değil kasa masanın üstünde duruyor bide balkonun kapısının önünde diyebilirim yani

elemin

80+
işlemciniz iyi hocam o sıcaklıklar da kısa vadede sorun yaratmaz ama uzun ömürlü olsun isterseniz daha iyi bir kule tipi soğutucu almanızı tavsiye ederim.Kışın da aynı sıcaklıklar oluyor muydu?

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemciniz iyi hocam o sıcaklıklar da kısa vadede sorun yaratmaz ama uzun ömürlü olsun isterseniz daha iyi bir kule tipi soğutucu almanızı tavsiye ederim.Kışın da aynı sıcaklıklar oluyor muydu?
Hocam kışın hiç kullanmadım ya

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Göksel Gündüz
Arkadaşlar Ryzen 5 7500 F ile işlemci sıcaklığı 80 85 arası oluyor aynı olay Cs 2 de de mevcut STRONG M4 12 X PRO kule tipi soğutucu var yaz aylarındayız mâlum havadan dolayı mıdır yoksa kule tipinde mi bir sıkıntı var kule tipi soğutma mı almam gerek tekrardan sistemi daha 2 gün kullandım
Havadan dolayı değildir. Benim kule tipi soğutucum 12400F'i oyunlarda 62 derece sıcaklıkta çalıştırıyor. Seninki de benimkine benzer çalıştırması lazım eğer bu soğutcu 135W TDP değerine sahipse gerçekten .

Macunu Ya yanlış sürdün yada çok sürdüğünden olabilir. Yada bu soğutucuların içinde gaz oluyor. Gaz ısıyı dağıtıyor, o içindeki gaz bitmiş olabilir yada azalmış olabilir bu sıcaklıklara çıkıyorsa. Ya da soğutucu çok kalitesiz verilen bilgiler yanlış.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,097
İsim
Oğuz

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bünyamin
Havadan dolayı değildir. Benim kule tipi soğutucum 12400F'i oyunlarda 62 derece sıcaklıkta çalıştırıyor. Seninki de benimkine benzer çalıştırması lazım eğer bu soğutcu 135W TDP değerine sahipse gerçekten .

Macunu Ya yanlış sürdün yada çok sürdüğünden olabilir. Yada bu soğutucuların içinde gaz oluyor. Gaz ısıyı dağıtıyor, o içindeki gaz bitmiş olabilir yada azalmış olabilir bu sıcaklıklara çıkıyorsa. Ya da soğutucu çok kalitesiz verilen bilgiler yanlış.
Hocam kule tipi soğutucuyu daha yeni aldım ya

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Göksel Gündüz
Hocam kule tipi soğutucuyu daha yeni aldım ya
Sen bir konuş aldığın yerle. Geri iade almazlar belki ama aynısından belki bir tane daha gönderirlerse iyi. Onu denersin.

Sen istersen macunu sil, tekrar sür. Belki çok sürmüşsündür macun ondandır. Ya da tam oturtamamış da olabilirsin soğutucuyu anakarta. İyice bir bak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,288
Üyeler
153,363
Son üye
kuka
Top Bottom