Neler Yeni

Ryzen 5 7500F inno3d rtx 4070 ekran kartı sistem alınır mı?

Cangzlnnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemalcan
Bütçe
40000
Merhaba pek fazla sistem parçalarından anlamıyorum bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana https://www.gamegaraj.com/urun/super-7000/ bu sistem alınır mı neleri değiştirirsem iyi olur? Sorunları varmıdır parçalarda?, bu fiyata daha iyisini bulabilirmiyim.
zaman ayırıp okuyan ve ilgilenen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Merhaba pek fazla sistem parçalarından anlamıyorum bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana https://www.gamegaraj.com/urun/super-7000/ bu sistem alınır mı neleri değiştirirsem iyi olur? Sorunları varmıdır parçalarda?, bu fiyata daha iyisini bulabilirmiyim.
zaman ayırıp okuyan ve ilgilenen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
Bütçe max üstü max nedir ? Monitör ne olacak ?

Cangzlnnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemalcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe max üstü max nedir ? Monitör ne olacak ?
Merhaba en fazla 2-3 bin tl daha çıkabilirim monitor ektedir
IMG_0026.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Aydin
Dostum, SSD'yi ADATA Legend olanla değiştirip. Anakartıda 238 farkla MSI olanı seçebilirsin.
Ek olarak bu sisteme bir sıvı soğutma gerekiyor ve böyle bir sistem alacaksan 1080p değil 2K bir monitör almanı tavsiye ederim.

Cangzlnnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemalcan
Dostum, SSD'yi ADATA Legend olanla değiştirip. Anakartıda 238 farkla MSI olanı seçebilirsin.
Ek olarak bu sisteme bir sıvı soğutma gerekiyor ve böyle bir sistem alacaksan 1080p değil 2K bir monitör almanı tavsiye ederim.
Montörü çok önceden almıştım bilgisayarım bozulduğu için yenisini alıyorum bana ne gibi bir sorun yaratır 1080p? 2k ya yükseltmem şartmıdır? Ve hangi sıvı soğutucuyu önerirsiniz?

Cangzlnnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemalcan
Montörü çok önceden almıştım bilgisayarım bozulduğu için yenisini alıyorum bana ne gibi bir sorun yaratır 1080p? 2k ya yükseltmem şartmıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Aydin
Montörü çok önceden almıştım bilgisayarım bozulduğu için yenisini alıyorum bana ne gibi bir sorun yaratır 1080p? 2k ya yükseltmem şartmıdır
Şart değil sonrasında da yükseltebilirsin onun hakkı 2K'dır ondan dedim. Yoksa 1080P'de her türlü akar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Montörü çok önceden almıştım bilgisayarım bozulduğu için yenisini alıyorum bana ne gibi bir sorun yaratır 1080p? 2k ya yükseltmem şartmıdır? Ve hangi sıvı soğutucuyu önerirsiniz?
Sıvı soğutucularda bütçe önemli biraz. Bende ilk defa aldım ama 240mm almanı tavsiye ederim.

Top Bottom