Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 7500f RTX 4070S sistem nasıl? daha ucuza daha iyisi toplanır mı?

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Şahin
Bütçe
55.000
Selamlar, 55.000 TL'ye bilgisayar diye başlık açmıştım fakat çok fazla cevap gelmeyince kendim biraz araştırdım ve İncehesap'ta bir sistem buldum fotoğrafını koydum zaten satılan bilgisayardan biraz daha eklemeler yaptım. SSD'yi 500 GB yerine 1TB yaptım çünkü 500 GB yetmiyor. Ekran kartı 2 fanlıydı, 3 yaptım. Ek olarak kasa (içinde PSU) Game Power markasındandı ve bazı arkadaşlarım kötü dediği için Vento yaptım ve Watt'ta bir değişiklik yapmadım sadece markayı değiştirdim kısaca. Yanına da monitör, klavye, kulaklık ve mouse ekledim. Monitör konusunda tam emin değilim daha ucuza ve daha iyi bir monitör varsa söylerseniz sevinirim. Bo konuyu açmamın sebebi bu bilgisayarı daha ucuza başka bir yerde toplayabilir miyim ya da işte şunu şununla değiştirirsen daha iyi olur vb. yorumlar için açtım. Genel bütçem 55.000 TL. Şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim
Bu arada SS'de çıkmamış, bu topladığım bilgisayar 54.189 TL

Ekler

• resim_2024-07-16_231356253.png
    resim_2024-07-16_231356253.png
    44.3 KB · Hit: 10

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Emre siyah
1721161402871.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu görmemişim yardımcı olurdum görsem attığım özelleştirmeler ile alabilirsiniz bu arada kulaklık iyi mi kötü mü bir fikrim yok siz onu eklediniz diye onu ekledim

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle

Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu görmemişim yardımcı olurdum görsem attığım özelleştirmeler ile alabilirsiniz bu arada kulaklık iyi mi kötü mü bir fikrim yok siz onu eklediniz diye onu ekledim
Bu sistemi bende gördüm baya üstünde durdum fakat markaları bilmediğimden dolayı almamaya karar vermiştim. inno3D biostar gibi markaları ilk defa duydum.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Emre siyah
Bu sistemi bende gördüm baya üstünde durdum fakat markaları bilmediğimden dolayı almamaya karar vermiştim. inno3D biostar gibi markaları ilk defa duydum.
ikisi de iyi markadır ekran kartında gönlünüz rahat olsun belkii anakartı değiştirebilirsiniz.
attığım monitor 2k bu arada.

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisi de iyi markadır ekran kartında gönlünüz rahat olsun belkii anakartı değiştirebilirsiniz.
attığım monitor 2k bu arada.
Sağolun teşekkür ederim yardımınız için :peepokalp:

Top Bottom