Neler Yeni

RYZEN 5 7600 VE RTX 4060'LI DDR5 SİSTEM TOPLAMA

ridvanmsl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Musaoğlu
Merhabalar, pc fiyatları daha da artmadan bir sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı olarak Nvidia tercihim. Ben şöyle bir sistem topladım ama sıvı soğutma yeterli mi ya da gereksiz mi, diğer parçalar da aynı şekilde nasıl? Geri dönüşlerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhabalar, pc fiyatları daha da artmadan bir sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı olarak Nvidia tercihim. Ben şöyle bir sistem topladım ama sıvı soğutma yeterli mi ya da gereksiz mi, diğer parçalar da aynı şekilde nasıl? Geri dönüşlerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

Belli bir bütçen var mı?
7600 yerine 7500f tray işlemci alırsın oradan kar edersin
Şu an indirimde 32 GB Ram var. Bütçeni söylersen parça önerelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yavuz Selim CESUR

Buradaki sıvı soğutma kadar üst bir şeye gerek yok 120mm lik yeter

ridvanmsl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Musaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belli bir bütçen var mı?
7600 yerine 7500f tray işlemci alırsın oradan kar edersin
Şu an indirimde 32 GB Ram var. Bütçeni söylersen parça önerelim
4060lı sisteme çok fazla para vermek istemiyorum 30k civarına almayı planlıyorum max, 32gb ram linkini alabilirim.
o ssd yerine daha iyileri alınabilir bence ramler icinde bunu önerebilirim şuan indirim de https://www.vatanbilgisayar.com/lexar-ares-16gb-1x32gb-ddr5-6000mhz-cl30-1-35v-beyaz-pc-ram.html 16x2 istersen
Buradaki sıvı soğutma kadar üst bir şeye gerek yok 120mm lik yeter

lexar ilk defa duyuyorum kasanın ileriye dönük güvenilir parça barındırmasını istiyorum.

sıvı soğutma konusunda öneriye açığım 7500f daha iyi sanırım ona sıvı soğutma önerilerine açığım teşekkürler

Top Bottom