Neler Yeni

Ryzen 5625u işlemcili laptop lol de kasıyor

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih
Arkadaşlar merhaba daha bir kaç ay önce sıfır aldığım laptop lol de kasıyor işin garip kısmı şu normalde 200lerin üzerine en yüksek ayarlarda çıkıyor "fps" maç içerisinde ancak örnek veriyorum arka da blitz'i açıyorum inanılmaz bir drop yiyorum discord açarsam drop yiyorum whatsapta görüntülü konuşsam drop yiyorum ram miktarı şuanda 16 gb ilk aldığımda 8gb idi ama 8 gb eklettim kasmasının sebebi acaba windows'u etkinleştirmemiş olmam mı ne bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz?
cihazın teknik bilgi ss'ini aşağıya bıraktım...

(Not: HDMI üzerinden 20" bir monitöre bağladım monitör normalde vga girişli ama dönüştürücü ile çözdüm sorunu oyunu bu monitörden oynuyorum ana ekran olarak bu monitörü ayarladım belki bu da bir kasma sebebidir diye yazayım dedim.)

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    117.6 KB · Hit: 17

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,171
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Windows 11 Home öneririm, pro ıvır zıvır şeylerle dolu. Home daha hafif.

Sürücülerle ilgili bir sorun olabilir. AMD Adrenaline indirin güncelleyin otomatik güncellemesi var.

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 11 Home öneririm, pro ıvır zıvır şeylerle dolu. Home daha hafif.

Sürücülerle ilgili bir sorun olabilir. AMD Adrenaline indirin güncelleyin otomatik güncellemesi var.
win 11 home'a geçerdem sürücü sorunu çözülür mü diyorsunuz?

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
İyi kötü bir ekran kartı da olsaydı MX550 gibi, daha stabil bir deneyim yaşanırdı bence. Şimdi tüm yük işlemciye biniyor, işlemci üstesinden geliyor ama başka işlemler de çalışınca oyun dengesizleşiyor. 3D işleri ekran kartına devretse ve RAM'den daha hızlı olan VRAM'de oyunlar çalışsa daha konforlu ve stabil olurdu bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom