Neler Yeni

Ryzen 7 58003xd İçin termal macun önerisi

fre993

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
birkan
merhaba yeni işlemci aldım ve termal macunum sanırım yetmiyor işlemci yüzde 40 50 kullanımlarda 73 derece görüyor 360 mm corsair icua capillex sıvı soğutucu var üzerinde
bana kaliteli ve güzel bir termal macun önerir misiniz

CoolerMaster MasterGel Reguler Termal Macun

bu macun vardı sürdüm ama biraz macunda sorun vardı yeni almış olmama rağmen kurumuş gibiydi sanırım hava almış elimde o var diye idarelik sürdüm ama işlevini yapmıyor diye düşünüyorum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
merhaba yeni işlemci aldım ve termal macunum sanırım yetmiyor işlemci yüzde 40 50 kullanımlarda 73 derece görüyor 360 mm corsair icua capillex sıvı soğutucu var üzerinde
bana kaliteli ve güzel bir termal macun önerir misiniz

CoolerMaster MasterGel Reguler Termal Macun

bu macun vardı sürdüm ama biraz macunda sorun vardı yeni almış olmama rağmen kurumuş gibiydi sanırım hava almış elimde o var diye idarelik sürdüm ama işlevini yapmıyor diye düşünüyorum
F/P olarak MX-6 alınabilir. Fiyatı boşver sadece kalite dersen Thermal Grizzy Kyronaut Extreme 😀

fre993

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
birkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerdiğim iki modelin ortasında denebilir. Ama sahtesi çok bunun orijinalini aldığından emin ol.
Önerdiğim iki modelin ortasında denebilir. Ama sahtesi çok bunun orijinalini aldığından emin ol.

link atma şansın var mı en iyi hangisi ise bilgin vardır senin bu konularda
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc hocası macun kıyaslamasını izliyorum Thermal Grizzly Kryonaut conductonaut daha iyi performans veriyor gibi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,233
Üyeler
140,792
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom