Neler Yeni

Öneri ryzen5 7600x ile rtx 4070 super birlikte güzel çalışırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
ilk önce 7800x3d düşündüm 4070 super le ama biraz fiyattan kısmak istediğim için 7600x le sizce güzel olurmu bide bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
gayet güzel olur ikili olarak oynicağınız oyuna bağlı olarak kalan bütçe ile ya 7800x3d yi alın yada ekran kartını yükseltebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gayet güzel olur ikili olarak oynicağınız oyuna bağlı olarak kalan bütçe ile ya 7800x3d yi alın yada ekran kartını yükseltebilirsiniz
teşekkürler peki bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler peki bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilir misiniz?

ALİDXNZ

80+
anakart için bütçe nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
bende 1 yıldır bu işin içindeyim daha yeniyim
başkalarından aldığım önerilerle ve Abdullah abinin videolarıyla öğreniyorum birşeyler
aynı bende bazen eski videolara bile bakıyom aydınlattım beni teşekkürler iyi akşamlar

Top Bottom