Neler Yeni

s20 fe sanırım alacağı 1 güncelleme kalmış sizce ne kadar idare eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Merve
oyun clash of clans oynuyorum arada oyun oynamıyorum çok fazla sadece mesajlaşma ve video izlemek için kullanıyorum sizce ne kadar idare eder düzgün ve dikkatli kullanımda

milenix

80+ Gold
Bence en az 3-4 yıl götürür bu durumda.

şahin doğan

80+ Platinum
S20 Fe güncelleme almayacak (Android güncellemesi) Ama hala alınır. 3 yıl götürür.

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Rıfat Toklu
seni 3-3.5 sene daha götürür ardından 1 güncelleme gelir telefonun çökertilir samsung kendisi açıklamak zorunda kaldı telefonlarını yavaşlattığına dair bilgin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Merve
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
seni 3-3.5 sene daha götürür ardından 1 güncelleme gelir telefonun çökertilir samsung kendisi açıklamak zorunda kaldı telefonlarını yavaşlattığına dair bilgin olsun.
yeni telefon alınması için yaptıklarına bak

Livaković

80+ Silver
açıklamak zorunda kaldı bu açıklamayı biz niye göremiyoruz Kaynak gösterin yazılı kimse inanmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca hiçbir marka açıklamak zorunda kalmaz açıklayacak kadarda s*lak değildir

şahin doğan

80+ Platinum
açıklamak zorunda kaldı bu açıklamayı biz niye göremiyoruz Kaynak gösterin yazılı kimse inanmaz

Ayrıca hiçbir marka açıklamak zorunda kalmaz açıklayacak kadarda s*lak değildir
Android 12 ile birlikte bunu isteğe bağlı yaptılar ama hala devam ediyor. bu ısınan Zamzunglar daha fazla ısınmasın diye oyunlarda vs performans baya dipleri görüyordu. Bu ayarı kapatabiliyorsun ama o zamanda telefon yanıyor.

Livaković

80+ Silver
Android 12 ile birlikte bunu isteğe bağlı yaptılar ama hala devam ediyor. bu ısınan Zamzunglar daha fazla ısınmasın diye oyunlarda vs performans baya dipleri görüyordu. Bu ayarı kapatabiliyorsun ama o zamanda telefon yanıyor.
Ben telefonu herzaman güncel tutuyorum ama dediğiniz gibi ilk aldığım zaman daha akıcıydı ONE 5.0da Şimdi hafif kasma var gibi tabi ama ben telefonu güncel tutuyorum güvenliğim açısından ve ceoda rezil olmuş kısacası sanmıyorum hala devam ettiklerini

Uzun lafın kısası bunu zaten her markanın yaptığını biliyoruz ama şuan konu bu değil adam rezil olmuş soruşturmada başlatılmış makalede öyle okudum yapıyor olsalar bile o kadar etkili yavaşlatma yaması getirmiyolardrı çünkü bir telefon alıyorsam ben 4 yıl kullanıyorum duruma göre 5 yıl ülke ekonomik şartları her geçen gün artıyor ne kadar uzun o kadar iyi

Top Bottom