Neler Yeni

Yardım S20FE 'ye imei Atılıyor mu?

Kontfire

80+ Silver
Selamlar, şuan yurtdışındayım ve bir yakınıma S20FE almayı düşünüyorum.

İMEİ atilabiliyor mu bu modele?

Atilamiyorsa hangi telefonlara atilabilir

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
İMEİ yasa dışı bir işlem yapmayın yaptırmayın!!!

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Comol Ogga
Atılabiliyor ama işlemcisine ve yazılım sürümüne göre çok değişken var ve samsung telefonlarda imei işi diğer çinli modellere göre biraz daha zor, root atılması ve o şekilde kullanılması gerekiyor, imei atılması konusunda sorun yaşatmayan xiaomi ve oneplus cihazlarına göz gezdirin derim, ki o üreticilerin de her cihazında imei işlemi olmayabiliyor, iyice araştırın ama ben şahsen sırf imei atılması sorunu nedeniyle yurtdışı samsung tercih etmezdim.

Kontfire

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atılabiliyor ama işlemcisine ve yazılım sürümüne göre çok değişken var ve samsung telefonlarda imei işi diğer çinli modellere göre biraz daha zor, root atılması ve o şekilde kullanılması gerekiyor, imei atılması konusunda sorun yaşatmayan xiaomi ve oneplus cihazlarına göz gezdirin derim, ki o üreticilerin de her cihazında imei işlemi olmayabiliyor, iyice araştırın ama ben şahsen sırf imei atılması sorunu nedeniyle yurtdışı samsung tercih etmezdim.
Detaylı bilgilendirmen için teşekkür ederim dostum

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
server kayıt var 220 dolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi gibi direkt 300 200 liraya atmıyorlar.
Xiaomi zaten 5 dolar değil mi 300tl çok fazla. Ben tel alırken İMEİ için 5 dolar fln istediler. 100TL ye yakın oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,344
Üyeler
145,596
Son üye
tuvaletpompası
Top Bottom