Neler Yeni

S21 FE 5g Iade olur mu

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,026
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Geldim knk sıkıntımı varr nolmuş
Samsung bizim arkadaşa yamuk yapmış. Güney Kore Suwan'a uçup Lee Kun Hee'ye yazılım öğreteceğiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung bizim arkadaşa yamuk yapmış. Güney Kore Suwan'a uçup Lee Kun Hee'ye yazılım öğreteceğiz.
Sonra birşeyler ısmarlar. Yer döneriz herhalde..

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Iade alirlar diyin ya icim rahatlasin 😂
15 bin TL iphoneden gectim pismanim geri donucem parami ver samsungggg😁

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,917
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Iade alirlar diyin ya icim rahatlasin 😂
15 bin TL iphoneden gectim pismanim geri donucem parami ver samsungggg😁
Değişim yaparlar muhtemelen. Pişman olunacak bir durum göremiyorum. Hem S21 FE almak yerine S21 almanızı öneriyorum. Ekran büyüklüğü için mi S21 FE tercih ettiniz?

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
10 günlük cihazda kusur olunca iade değişim hakkım var bunu niliyorum yeni cihaz verirlerse kabul etmicem servis formunda DAP cihaz Iade isteniyor yaziyor.

Cok arastirmadan almistim birde magazadan aldim daha pahaliya geldi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,917
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
10 günlük cihazda kusur olunca iade değişim hakkım var bunu niliyorum yeni cihaz verirlerse kabul etmicem servis formunda DAP cihaz Iade isteniyor yaziyor.

Cok arastirmadan almistim birde magazadan aldim daha pahaliya geldi
Telefon alacağın zaman bana danışabilirsin.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Sağol gelişmeleri buradan yazarim

Uzun yillar iphone kullandım fiyatlar artinca yeni modellere para yetmez dedik s21fe iyi bir cihaz isimi gorur dedim ama ios aliskanligi var

Iphone oneri alirim 😂

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,026
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

kırmızışarapp

80+ Silver
Atasehirde servise gittim yazilim atildi ama duzelmedi dediler idareten dusuk bir model verdiler zaten bende iade istiyorum ayipli mal donanimsal bir hata belliki dedim 1 hafta icinde cevap gelir samsung dan dediler. Kesinlikle yeni cihaz yada tamir istemiyorum parami versinler 😂
Yeni cihaz neden istemiyorsunuz ki ?

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Ios tan gecmistim zaten isinamadim hizli guzel telefon ama kamerada boyle sorun yasayinca iyice soğudum..

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Az önce samsug tarafindan arandim cihaz degisim talebiniz onaylandi dedi

Dedim ben degisim deil iade istiyorum
Hii oylemi tamam ozaman iban bililerini alayim dedi

Mutlu sona yaklastim 😎😎😎

Polat Alemdar.