Neler Yeni

S23 fe mi S23 mü? (yenilenmiş)

Jon Snow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yasin
Bütçe
22000
S23 fe mı almalıyım yenilenmiş s23 mü şuanki telefonum 6s ve kasma donma ısınma sorunları çok yaşıyorum doğal olarak s serisine bakmak istedim bütçem 20-22 arası telefonda cok fazla oyun oynamıyorum nadiren giriyorum ama yinede işlemcisi güzel telefon istiyorum şuan aklımda s23 fe ve yenilenmiş s23 var hangisini tercih etmeliyim veya farklı bi öneriniz var mı

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
S23 fe mı almalıyım yenilenmiş s23 mü şuanki telefonum 6s ve kasma donma ısınma sorunları çok yaşıyorum doğal olarak s serisine bakmak istedim bütçem 20-22 arası telefonda cok fazla oyun oynamıyorum nadiren giriyorum ama yinede işlemcisi güzel telefon istiyorum şuan aklımda s23 fe ve yenilenmiş s23 var hangisini tercih etmeliyim veya farklı bi öneriniz var mı
Yenilenmiş telefon alınmaz ya direk 23 fe al ya da para biriktirip s23

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet
Pil ömrü önemliyse önce biraz bütçe yükseltip S23 sıfır almaya çalış, bütçe yükseltmeyeceksen yenilenmiş S23 iyi bir seçenek olabilir ancak güvendiğin bir satıcı olması lazım. Birçok firma sorun tespitinde yetersiz, kalite kontrol rezalet... O kadar para verdiğin bir cihaz arızalı geleceğine 2. elde cihazı kontrol ederek almak daha makul bence. Ha S23 Fe de alabilirsin, pil ömrü istenenden az ve bir tık ılık bir cihaz. Sıcak değil ancak ılık. Onun dışında birçok şey S23 e çok yakın, aradaki farkı günlük kullanımda pek hissetmezsin. S23 FE özelinde merak ettiklerin varsa sorabilirsin, kullanıyorum.

Jon Snow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil ömrü önemliyse önce biraz bütçe yükseltip S23 sıfır almaya çalış, bütçe yükseltmeyeceksen yenilenmiş S23 iyi bir seçenek olabilir ancak güvendiğin bir satıcı olması lazım. Birçok firma sorun tespitinde yetersiz, kalite kontrol rezalet... O kadar para verdiğin bir cihaz arızalı geleceğine 2. elde cihazı kontrol ederek almak daha makul bence. Ha S23 Fe de alabilirsin, pil ömrü istenenden az ve bir tık ılık bir cihaz. Sıcak değil ancak ılık. Onun dışında birçok şey S23 e çok yakın, aradaki farkı günlük kullanımda pek hissetmezsin. S23 FE özelinde merak ettiklerin varsa sorabilirsin, kullanıyorum.
S23 yenşlenmişini yorumlarını okudum hepsi telefonun iyi geldiğini memnun kaldıklarını söylemiş ama haklısın eğer alabilirsem 0 almaya çalışırım s23 fe ye biraz baktımda cok ısınıyo hızlı şarjı bitiyo günde 3 kere doldurduklarını söylemişler gercekten öyle mi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Yavuz
S23 yenşlenmişini yorumlarını okudum hepsi telefonun iyi geldiğini memnun kaldıklarını söylemiş ama haklısın eğer alabilirsem 0 almaya çalışırım s23 fe ye biraz baktımda cok ısınıyo hızlı şarjı bitiyo günde 3 kere doldurduklarını söylemişler gercekten öyle mi
S23 ünde öyle aham şaham şarjı gitmiyor ama fe den iyi olabilir tabi. S23 kullanıyorum 1 gün gitmiyordu bende şarj kısıtlamasını kaldırdım 100 e kadar dolduruyorum yetmeye başladı.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
abdulkadir bayram

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
abdulkadir bayram
Git araştır neden alınmayacağı muhtemelen senin telefonunda ömrü 2 3 ay kaldı zaten
kardeşim bilip bilmeden konuşma uzun süredir kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım hatta üstüne kuzenimede aldırdım onunda hiçbir problemi yok

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet
Hocam kullanım alışkanlıklarına göre değişir, evet 3 kere de şarj edebilirsin tek sefer de.

Dünkü kullanım %96, sot: 5 saat 59dk.
Düz hesap tüm gün tek şarjda gitmiş, 6 saat aktif kullanmışım.

3 gün önceki kullanım %190, sot: 10:47. Cihazı işlerim gereği çok aktif kullandığım bir gün dolayısıyla cihazı min 2 defa şarj etmek gerekir.

Cihazı 120hz kullanıyorum, adaptif parlaklık açık o yüzden ekran parlaklığının pil üzerindeki etkisi direkt günün ortalamasına endeksli. Cihazda hafif/orta oyun da oynuyorum, işlerimi de hallediyorum, tarayıcıda ve sosyal medyada da geziniyorum, kullanımlarım ortalama ya da üstünde. Pilin uzun süre gitsin istersen ona göre ayarlarsın.

Isınma konusu da dediğim gibi, evet mevcut ama aşırı falan değil. Aşırı diyenler bi s20fe exynos kullansınlar 5dk :D Bunu yazmamın amacı şu: cihazı artıları ve eksileri ile tanı, ona göre karar ver. Benlik değil dersen senlik değildir ama genellikle gereksiz kötü lanse edilen bir telefon.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
kardeşim bilip bilmeden konuşma uzun süredir kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım hatta üstüne kuzenimede aldırdım onunda hiçbir problemi yok
Görecek yakında konu açarsın telefonum bozuldu diye

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765