Neler Yeni

S23 hakkında merak ettikleriniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
siiMİTÇİ
Bugün s23 aldım. Alacaklar merak ettikleri soruları sorabilirler.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Hayırlı olsun, pil performansı nasıl sık kullanımda ikinci günü görüyor mu? şarj aleti ile kaça aldın toplam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
siiMİTÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun, pil performansı nasıl sık kullanımda ikinci günü görüyor mu? şarj aleti ile kaça aldın toplam
Ufak kazalardan dolayı yeni görüyorum kusuruma bakmayın uzun kullanımda çok abartılmayacak şekilde kullanılırsa evet 1.5 gün gidior şarjı.

YazılımKafa

80+ Silver
Ufak kazalardan dolayı yeni görüyorum kusuruma bakmayın uzun kullanımda çok abartılmayacak şekilde kullanılırsa evet 1.5 gün gidior şarjı.
1.5 gün nasıl gidiyor? Bende kullanıyorum 1 günü zor çıkarıyor. 3900 mah bataryası var. Diğer kullananlarında nerdeyse hepsi 1 günü zor çıkarıyor

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Samsung çözdü şu pil işini. Optimizasyonu çok güzel yaptılar. 3900 mAh ile 1.5 gün mükemmel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.5 gün nasıl gidiyor? Bende kullanıyorum 1 günü zor çıkarıyor. 3900 mah bataryası var. Diğer kullananlarında nerdeyse hepsi 1 günü zor çıkarıyor
Kullanıma göre değişir. Bazı insanlar sürekli Wi-Fi ile kullanıyor bazıları şebeke interneti kullanıyor, 60 Hz kullanan bile var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
siiMİTÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben genelde pcde zaman geçirdiğim için pili benim için sıkıntı değil ayrıca uzun kullanımdada 1 gün kesinlikle çıkaran bir telefon.

Samsung çözdü şu pil işini. Optimizasyonu çok güzel yaptılar. 3900 mAh ile 1.5 gün mükemmel.

Kullanıma göre değişir. Bazı insanlar sürekli Wi-Fi ile kullanıyor bazıları şebeke interneti kullanıyor, 60 Hz kullanan bile var.
Evet hocam ağır işlemler yapılmadığı sürece 1.5 gün gidiyor

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Ben genelde pcde zaman geçirdiğim için pili benim için sıkıntı değil ayrıca uzun kullanımdada 1 gün kesinlikle çıkaran bir telefon.

Evet hocam ağır işlemler yapılmadığı sürece 1.5 gün gidiyor
S20 FE'den sonra o süreler hayal gibi geliyor bana :kekw: .

Ekler

• Screenshot_20240902_174145_Device care.jpg
    Screenshot_20240902_174145_Device care.jpg
    233.5 KB · Hit: 15

YazılımKafa

80+ Silver

Ortalamama bakıyorum. Günlük %95 şarj kullanımında 8 saat ekran süresi almışım. %95 i de tabii ki tek seferde almıyorum. 20 de şarja takıyorum. Yani 8 saat için 1 şarj yetmiyor. Oyun falan nerdeyse yok. Biraz clash. Onun dışında instagram ve forum

Ortalamama bakıyorum. Günlük %95 şarj kullanımında 8 saat ekran süresi almışım. %95 i de tabii ki tek seferde almıyorum. 20 de şarja takıyorum. Yani 8 saat için 1 şarj yetmiyor. Oyun falan nerdeyse yok. Biraz clash. Onun dışında instagram ve forum
Ayrıca çoğu uygulama derin uykuda. Böyle olmasa 6 saat almam

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

Ayrıca çoğu uygulama derin uykuda. Böyle olmasa 6 saat almam
Demek istediğimiz de aslında o. 3900 mAh batarya ile 6 7 saat ekran süresi alabilmek bile oldukça güzel. Ben 4500 mAh batarya ile 3 saat zar zor görüyorum o da aynı şekilde 20 civarı şarja takıyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Demek istediğimiz de aslında o. 3900 mAh batarya ile 6 7 saat ekran süresi alabilmek bile oldukça güzel. Ben 4500 mAh batarya ile 3 saat zar zor görüyorum o da aynı şekilde 20 civarı şarja takıyorum.
Ekran süresi bataryasına göre iyi. Ama 1.5 gün fazla iddialı diyorum. Arkadaş için öyledir ama 10 kullanan gördüysem en az 7 si 1 gün anca alıyor

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
alp
Merhaba bende s23 kullanıyorum eğer karanlık modda 60 hz kullanırsanız sarj bitmek bilmiyor sürekli ekranıda kaparsaniz 2 günü bile çıkarıyor

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba bende s23 kullanıyorum eğer karanlık modda 60 hz kullanırsanız sarj bitmek bilmiyor sürekli ekranıda kaparsaniz 2 günü bile çıkarıyor
O telefonda 60 hz kullanmak hiç mantıklı değil. Adaptive modu diyorsan bende öyle kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,389
Üyeler
157,948
Son üye
Rafasilva27
Top Bottom