Neler Yeni

Android S23 Ultra Virüs Girdi

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
Merhabalar,

Sanırım APK dosyalarla uğraşırken virüs bulaştırdım, kendi kendine OPERA tarayıcımdan ( varsayılan ) saçma sapan sitelere giriyor. Diğer uygulamaları denedim bişey bulamadılar, Kaspersky yükledim "base.apk" diye bir virüs buldu sildi.

Şuan bi sorun yok gibi gözüküyor.

Bu durumun önüne geçmek için ne yapmalıyım? Böyle virüslerle ekranda yaptığım işlemleri görebiliyorlar mı? Örneğin banka şifreme girdiğimde görme ihtimalleri var mı?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
Emre siyah
her şeyi yapma ihtimalleri var kaspersky gibi bir virus engelleyici kullanabilrsiniz premium vs daha iyi olur

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
tabi ki var olmaz mı dikkat edin kullanırken her yarım dakikada bir değişen şifre ayarlamanız sizin için daha iyi olur Microsoft'un bir güvenlik uygulaması vardı oradan ayarlayabilirsiniz Authenticator du sanırsam çift aşamalı doğrulama vs. her önlemini almanızı tavsiye ederim benim hesabımı çalmaya çalışdıklarında konumlarına kadar almıştım bunları yaptığım için.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her şeyi yapma ihtimalleri var kaspersky gibi bir virus engelleyici kullanabilrsiniz premium vs daha iyi olur
S23 Ultra cihaz bakımında MCafee var hiç bir işe yaramıyor, Avast vs de hiç biri bulamadı bi tek Kaspersky buldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi ki var olmaz mı dikkat edin kullanırken her yarım dakikada bir değişen şifre ayarlamanız sizin için daha iyi olur Microsoft'un bir güvenlik uygulaması vardı oradan ayarlayabilirsiniz Authenticator du sanırsam çift aşamalı doğrulama vs. her önlemini almanızı tavsiye ederim benim hesabımı çalmaya çalışdıklarında konumlarına kadar almıştım bunları yaptığım için.
Nasıl yaparım? Bankalarda 2 aşamalı koruma nasıl yapılır?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
S23 Ultra cihaz bakımında MCafee var hiç bir işe yaramıyor, Avast vs de hiç biri bulamadı bi tek Kaspersky buldu

Nasıl yaparım? Bankalarda 2 aşamalı koruma nasıl yapılır?
kullandığınız banka uygulamasının desteklemesi gerek ayarlardan bakın tüm güvenlik önlemlerini açmanızı tavsiye ederim ama gmail düşer ise hepsi bir den gidebilir.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,490
İsim
Deniz Bey
Telefona format atmak kesin çözüm olmaz mı ki 🤔

oyunm

80+

Palo DAYI

80+ Gold
Kaspersky ıyıdır bedava uyelık al kullan

bu arda telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz 2gun once aldım ekran koruyucu bulamadım hıcbır yerde
sızın onerdıgınız bı cam koruyucu warmı extradan kılıf warsa onuda atabılırsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,375
Üyeler
156,024
Son üye
Yeşim Diriarın
Top Bottom