Neler Yeni

Saatlerimi gömebileceğim bir oyun arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Batuhan Çavuş
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Bilgisayar Parçaları, Spor, vs.
Instagram
batuhannc0
Discord
Batuhan Durden #4740
Nasıl kalmadı kim diyor :D Ben de senin gibi bir oyun arıyordum 2 hafta falan önce başladım buna. Her yer adam kaynıyor.
hypesi falan düştü diyordu çevremdeki insanlar oyuncusu azalıyor diyorlardı bakayım ben bi yinede indirimde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl kalmadı kim diyor :D Ben de senin gibi bir oyun arıyordum 2 hafta falan önce başladım buna. Her yer adam kaynıyor.
1664205746286.png
şöyle bir yorum var adam baya oynamış bu dedikleri doğru mu ?

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
hypesi falan düştü diyordu çevremdeki insanlar oyuncusu azalıyor diyorlardı bakayım ben bi yinede indirimde

Alıntıyı görüntüle şöyle bir yorum var adam baya oynamış bu dedikleri doğru mu ?
Ben ne bot ne hile gördüm. Serverlar kalabalık yeni server açıyorlar o yüzden. Ben eski oturmuş serverda başladım. Deneyin imkanınız varsa ben beğendim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Batuhan Çavuş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
batuhannc0
Discord
Batuhan Durden #4740
Ben ne bot ne hile gördüm. Serverlar kalabalık yeni server açıyorlar o yüzden. Ben eski oturmuş serverda başladım. Deneyin imkanınız varsa ben beğendim.
biraz fazla tuzlu fiyatı oyun açlığından ölüyorum o.O2

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
biraz fazla tuzlu fiyatı oyun açlığından ölüyorum o.O2
Dishonored Definitive Edition mirror's Edge dead Space serilerini öneririm rahat 1 haftanı alır bence bitirmek 1 aylık gamepass alıp oynayabilirsin

Çocukluğumdan beridir PC ile haşır neşirim yaşım şuan 18 oyun oynamayı seviyorum hayatımda çok büyük bir yer kaplamamasına rağmen (şu anki ekonomik sorunlardan dolayı çalışıyorum ve spor ile uğraşıyorum) bilgisayara baktığımda cidden eğlenerek ve günün stresinden uzak tutacak oyun arıyorum. Aradığım oyun uzun soluklu olmalı harbiden oturcam böyle kalkmıycam başından. 1.5k CS:GO oynadım ve en çok saatimi verdiğim oyunda CS:GO ama artık bu tarzdan sıkıldım Valorant'dır Counter Strike'dir rekabet ortamı istemiyorum. Daha çok hayatta kalma ya da mmorpg tarzı oyunlar istiyorum. Hayatta kalma oyunlar online olsun istiyorum platform farketmez para da farketmez yazarsanız sevinirim <3

Sistemimi yazmamışım Ryzen 3 3200g 2x8 3000mhz ram Apu
Hocam işlemciden memnunmusun seneye yazın toplamayı planlıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Batuhan Çavuş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
batuhannc0
Discord
Batuhan Durden #4740
Dishonored Definitive Edition mirror's Edge dead Space serilerini öneririm rahat 1 haftanı alır bence bitirmek 1 aylık gamepass alıp oynayabilirsin

Hocam işlemciden memnunmusun seneye yazın toplamayı planlıyorum
Ekran kartsız rust ve gta 5 oynuyorum baya iyi işlemci hakkını veriyor

GÜNEY01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Güney
mmorpg oyun istiyorsan ve accıkta paran varsa knight online tavsiye ederim gençliğimi yakan oyundur kendileri soluksuz 10 12 saat oynadığımı bilirim şimdi yaş geçti tabi 30dk oynayınca sıkılıyorum g*t dayanmıyor daha fazlasına :D
daha yeni bişeyler istersen rise online bak türk yapımı ko daha yeni sayılır dün 70lv geldi daha pus eşyalarıda bi tık ucuz

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Sever misin bilmem ama Bannerlord'a bir oturdum mu saatlerce kalkamıyorum ben.

YaXbtw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yusuf
Kesinlikle en çok hayat ve zaman sömüren oyun bence Rust. Oynayacak arkadaşın yoksa türk rust discord sunucularından oynayacak klan veya ekip bulabilirsin.

Top Bottom