Neler Yeni

Saç dökülmesi için cildiyeye mi gitmeliyim?

Squex

80+ Silver
16 yaşımdayım ve saçlarım çok dökülüyor. Günde 50 tel rahat vardır. Saçımı ne zaman uzatsam dökülüyor. 1 yıl önce sıfıra vurdum o zamandan beri de kesmedim her gün dökülüyor yerlerde saç bulmaktan saçımı kuruladıktan sonra saçları yerde görmekten ve elimi kafama atınca saç gelmesinden bıktım ve bu dökülme psikolojik olarak da kötü etkiliyor beni. Ben de artık doktora gitme kararı aldım. Cildiyeye mi gitmeliyim?
Babam kel dayımın biri seyrek saçlı diğer dayım da normal saçlı bu arada.
1636998168370.png

1636998206503.png

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
16 yaşımdayım ve saçlarım çok dökülüyor. Günde 50 tel rahat vardır. Saçımı ne zaman uzatsam dökülüyor. 1 yıl önce sıfıra vurdum o zamandan beri de kesmedim her gün dökülüyor yerlerde saç bulmaktan saçımı kuruladıktan sonra saçları yerde görmekten ve elimi kafama atınca saç gelmesinden bıktım ve bu dökülme psikolojik olarak da kötü etkiliyor beni. Ben de artık doktora gitme kararı aldım. Cildiyeye mi gitmeliyim?
Babam kel dayımın biri seyrek saçlı diğer dayım da normal saçlı bu arada.
Orta kısmı diyosan orası herkeste öyle saç çıkış yeri çünkü. Gül ve o taraf çıplak olur azalmış görmedim ben

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orta kısmı diyosan orası herkeste öyle saç çıkış yeri çünkü. Gül ve o taraf çıplak olur azalmış görmedim ben
Orta kısım öyle de önümde seyrek biraz. Hani belli olmasa bile bu dökülen saçlar nerden geliyor günde en az 50 tane dökülüyor kesmek de istemiyorum saçımı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
Benimde saçlarım çok dökülüyor heleki uzatıyorsan çok normal cildiyeye gitmene gerek yok eğer gözle görülür bir azalma varsa cildiyeye git yoksa tavsiye etmiyorum için rahat olmayacaksa tabii ki git. Şampuan da değiştirebilirsin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dayın, özellikle baban kelse yapacak bir şeyin yok zaten nihayetinde nereye varacağın belli. Benim de dayım kel ama saç uzatıyorum.

Squex

80+ Silver
Bi de instada bi video izledim kızın birinin saçları dökülüyordu dökülenleri toplayıp top yapmış benim kızdan dökülenin 2 katı dökülüyor.
Dayın, özellikle baban kelse yapacak bir şeyin yok zaten nihayetinde nereye varacağın belli. Benim de dayım kel ama saç uzatıyorum.
Usta bi 20 25 e kadar dayansın yeter bana zaten

TamerKs

80+ Silver
Ergenlikten olabilir

Squex

80+ Silver
Kepenten dökülüyor olabilir mi?
Ortaokuldayken saçım hep kısaydı ve kepekliydi kepek için özel şampuan fln kullanırdım şimdi de uzun kepek yok ama saç dökülüyor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Bi de instada bi video izledim kızın birinin saçları dökülüyordu dökülenleri toplayıp top yapmış benim kızdan dökülenin 2 katı dökülüyor.

Usta bi 20 25 e kadar dayansın yeter bana zaten
Benim bütün dayilarim gel ayrıca amcam da kel ben kesin kel olcam kasmiyorum beni sevecek kadın beni saçım çok diye sevmesin ömrünü benle mutlu gecirebilcekse sevsin

Squex

80+ Silver
Benim bütün dayilarim gel ayrıca amcam da kel ben kesin kel olcam kasmiyorum beni sevecek kadın beni saçım çok diye sevmesin ömrünü benle mutlu gecirebilcekse sevsin
Ben kız için değil üni de saçlı fotom olsun diye istiyorum o.O2

Squex

80+ Silver
Amaan çekil fotoyu Adobe ye gir yap knk saç .d
Babam kel abi mesela açıyo gençlik fotolarını yakışıklı mis gibi saçlı fln sonra diyo bak ben senin yaşında nasıldım diye.
Ben bu gidişle olursa çocuklarıma da bunu gösteremicem o.O2

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Babam kel abi mesela açıyo gençlik fotolarını yakışıklı mis gibi saçlı fln sonra diyo bak ben senin yaşında nasıldım diye.
Ben bu gidişle olursa çocuklarıma da bunu gösteremicem o.O2
Lan o saç seni 20 sene götürür knk çok kasion

Top Bottom