Neler Yeni

Saçmalığın Daniskası 🤡

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Suudi Arabistan'da Doktora öğrencisi olan Salma al-Shehab Twitter kullandığı için 34 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Suudi Arabistan'da kadınları "memeli canlı" olarak gören bu zihniyete karşı çıkan, kadın haklarını savunan ve bazı muhaliflerin Tweetlerini Retweetlediği için suçlu bulunan doktora öğrencisinin belki de hayatı karardı. Muz gibi ülke.

Azgınlıklarına terbiye etmek yerine kadınlarına kapatan apt*l *t sürüsünden başka ne beklersin ki( büyük ihtimal uyarı vb bir şey alacağım)

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,817
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,817
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Dostum sömürge tarihini okuduğun zaman; batılıların kendileri dışındakileri "insan" sınıfında dahi görmediklerini anlarsın. Batılılaşmak özetle budur.
Ok 👍

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dostum sömürge tarihini okuduğun zaman; batılıların kendileri dışındakileri "insan" sınıfında dahi görmediklerini anlarsın. Batılılaşmak özetle budur.
Şu an çevrene baktığın zaman nasıl olduklarını anlayabilirsin. Ya da örneğin Almanya ile Türkiye'yi kıyaslayıp neyin nasıl olduğunu kavrayabilirsin. Demek istediğimi istediğiniz gibi anlamayın.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Şu an çevrene baktığın zaman nasıl olduklarını anlayabilirsin. Ya da örneğin Almanya ile Türkiye'yi kıyaslayıp neyin nasıl olduğunu kavrayabilirsin. Demek istediğimi istediğiniz gibi anlamayın.
Batılılışmak deyince insanlar biz öyle kastetmediğimiz halde ve neyi kastettiğimizi bildikleri halde hemen Batı kültürüne özenelim, tamamen onlar gibi olalım anlıyorlar. İşin komik tarafı bu tartışmanın bizim sözde batı sevdasından değil onların batı nefretinden çıkıyor olması.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Batılılışmak deyince insanlar biz öyle kastetmediğimiz halde ve neyi kastettiğimizi bildikleri halde hemen Batı kültürüne özenelim, tamamen onlar gibi olalım anlıyorlar. İşin komik tarafı bu tartışmanın bizim sözde batı sevdasından değil onların batı nefretinden çıkıyor olması.
Aslında batılı olanlar, türklerden daha da insanlar. Bunu anlamak istemiyorlar.

Top Bottom