Neler Yeni

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eren Cem
undertaleda mesela pc 30fpsden yukarı cıkmıyordu bu uygulama sayesinde çıktı gerçekten yararlı bir uygulama

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
undertaleda mesela pc 30fpsden yukarı cıkmıyordu bu uygulama sayesinde çıktı gerçekten yararlı bir uygulama
uygulama nasıl işe yarıyor anlamadım hala açıklayacak birisi yok mu abartı derecede fps arttırıyor.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

DogancanYr

80+ Bronze
Bazı online oyunlarda. Cs go da mesela adamlar msı afterburner fps sayacını bile açtırmıyor ve programı çalıştırırsan açılmaz ama sen gidip 3.parti yazılıma evet kodunu girersen ban atar. Valorant bilmiyorum ama o da izin vermez herhalde. Fortnite izin veriyor. Ets2de de izin veriyor.

The Semih

80+ Gold
Crack linkini yedekledim yarın Ets 2 de deneyeceğim 1650s ile 1080p de orta yüksek ayarlarda %300 cozunurlukte cogunlukla 40fps oynuyorum sonuclari yarin paylasacagim.
ekran kartı kullanımı %99 olmaması lazım ona dikkat edin, %300 4K demek oyunu 4K da oynuyorsun yada daha fazlaydı sanırım ölçekleme katsayısını unuttum.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Fsr yeni sürüm değil ama
Dlss kullanirim ben kac var suan bunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı kullanımı %99 olmaması lazım ona dikkat edin, %300 4K demek oyunu 4K da oynuyorsun yada daha fazlaydı sanırım ölçekleme katsayısını unuttum.
Hocam bu oyunun %400 ü klasik bi oyunun 100'üne eşit aslında, 100 e alınca çamur oluyor

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Dlss kullanirim ben kac var suan bunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu oyunun %400 ü klasik bi oyunun 100'üne eşit aslında, 100 e alınca çamur oluyor
konudaki fps değerlerim sadece 2 ayar açarak yaptım gönderideki fotoğrafta var

Hydranoid

80+ Bronze
uygulama nasıl işe yarıyor anlamadım hala açıklayacak birisi yok mu abartı derecede fps arttırıyor.
Afmf ve frame genle aynı çalışıyor sanırım piksel ve görüntü çizmiyor görüntüyü tahmin ediyor. Bazı tvlerde de var direkt bu özellik yazın konusu açılmıştı

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Dlss ile Fsr ile aynı mantık da diye biliyorum
Upscale kısmı evet. Düşük çözünürlükte pencereli açıyorsunuz. Kalite yükselterek tam ekran yapıyor. Çözünürlüğü oyun içi siz seçiyorsunuz. Frame Generation kısmında net iki kat FPS artışı sağlıyor.

Çözünürlük oranı referansı:
1000046584.png

Hocam kaç katı FPS veriyor online sıkıntı yaratmıyor değil mi bende alacam çok iyi diyor herkes
online oyundan sorun cıkarır mı
GTA Online'da kullanıyordum o tarz online oyunlar sorun çıkarmaz ama rekabetçi oyunlarda ciddi hile koruma yazılımları olduğundan kullanmamakta fayda var.

değil ama min 30fps alman gerekiyormuş sanırım
Stabil olması için min FHD için 30, QHD için min 40 FPS kilitlemek öneriliyor ama engel olan bir şeyi yok. RivaTuner ile kitliyorum herhangi bi FPS değerinde çalışıyor.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
Nasıl oluyor la bu. Birinden detaylı rehber lazım

Top Bottom