Neler Yeni

Saglamindir güvenilir mi?

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp
Merhaba, yeni bir pc almıştım ve önceden oynamak istediğim oyun olan Ark Survival Evolved oynamak istiyorum ama steamde 128gb oyun (son sürümü) 144gb boş alanım var zaten ve doldurmak istemiyorum
birkaç araştırma sonucu saglamindir diye bir siteye denk geldim ve oyunun eski sürümü 13gb olarak gösteriyordu, sonuç olarak hem az yer kullanıcak hemde ben oyun oynıcam ama sorun şu ki bu site korsan oyun sitesi ve güvenilir mi değil mi bilmiyorum, bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.

Ekler

• ark.png
    ark.png
    16.2 KB · Hit: 121
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kullandığım bir site. İçerisinde virüslerin tepindiği, bilinçsiz kullanıcıların bilgisayarı çeşitli virüslere havale ettikleri bir site. :)

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
indirmemem lazım ozaman

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,493
İsim
Hacı
Virüs bulaştığı oldu bu siteden.
Güvenilir site var, özelden yazarsanız yardımcı olurum.

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ozan Yılmaz
Merhaba, yeni bir pc almıştım ve önceden oynamak istediğim oyun olan Ark Survival Evolved oynamak istiyorum ama steamde 128gb oyun (son sürümü) 144gb boş alanım var zaten ve doldurmak istemiyorum
birkaç araştırma sonucu saglamindir diye bir siteye denk geldim ve oyunun eski sürümü 13gb olarak gösteriyordu, sonuç olarak hem az yer kullanıcak hemde ben oyun oynıcam ama sorun şu ki bu site korsan oyun sitesi ve güvenilir mi değil mi bilmiyorum, bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.
siteyi yıllardır kullaniyom ark survivalı basta buradan indirip deneyimlemistim ama güvenilir değil yazıyorlar anlamadim

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
güvenillir bir sitedir

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,984
İsim
MehmedVII
Yıllarca kullandım sorun yoktu ama son 2-3 yılda linklerin çoğu bozuktu.

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan
Ben kendimi bildim bileli burdan indiririm başıma bir şey gelmedi

oguz13

80+ Bronze
Siteyi daha önce duymuştum birkaç oyun indirdim ama yinede ben olsam güvenmem. Moderatörler görmesin korsan link paylaşımı yasak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,553
Üyeler
141,312
Son üye
misterberkay
Top Bottom