Neler Yeni

Sağlamİndirden Sakın İndirmeyin

Mergen

80+ Bronze
Siteden kaynaklı olsa benim emektar çoktan gg olurdu :D Geçmiş olsun

Arkadşlar 10 15 Gün Önce Sağlamindirden Call Of Duty Modern Warfare 2 İndirdim İndirmez OLadım Bilgisayarın Anasını ağlattı hani şey diyebilirsiniz PC kötüymüş diye ama PC gta 5 yüksek grafiklerde kasmayan bi PC idi ve bu oyunu indirdikten sonra lolde bile 20 25 fps zor aldım suan sadece video izleyebiliryorum youtubede onuda izlerken hd alırsam kasıyor böyle ----- bir site kesinlikle indirmeyin Oyun İndirecekseniz Gidin steamdan epic gamesten indirin
konuşmalarına dikkat et kardeşim!!!
böyle b k falan deme

~~Kamuran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
~~Kamuran
Arkadşlar 10 15 Gün Önce Sağlamindirden Call Of Duty Modern Warfare 2 İndirdim İndirmez OLadım Bilgisayarın Anasını ağlattı hani şey diyebilirsiniz PC kötüymüş diye ama PC gta 5 yüksek grafiklerde kasmayan bi PC idi ve bu oyunu indirdikten sonra lolde bile 20 25 fps zor aldım suan sadece video izleyebiliryorum youtubede onuda izlerken hd alırsam kasıyor böyle ----- bir site kesinlikle indirmeyin Oyun İndirecekseniz Gidin steamdan epic gamesten indirin
Reis kaç senedir gta 5 tomb raider call of duty ve bir çoook oyunu sistemim oyunları minimum kartşılıyordu o zamanları hep oradan ve torrent oyunindir falan oradan indirmiştim. Bir sorunla karşılaşmadım he seninkini indirecek olmuştum torrent trackte sıkıntı olmuştu uğraşmaya üşendim :D

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Oyunu sil, virüs taraması yap.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Konuyu açanın yazdığı yazıyı değiştiren modetaöre selam olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Bilal Sarıkaya
Ömrüm boyunca Steam'e 30 tlden fazla harcamadım

Favori indirme yerlerim Gezginler yada Saglamindir.net örnek olarak bi oyun gider sitesinde ücretsiz olsa yinede buralardan indiririm

hiç bir sıkıntı yaşamadım saglamindirde tabi korsan oldugundan sıkıntı olabilir ama saglamindir diğer sitelerden daha güvenilir

Direk indirceğiniz yerdede sıkıntı olmayabilir bendede harddisk ten ötürü ole sıkıntılar olmuştu oyun bunu tetiklemiş olabilir

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Ömrüm boyunca Steam'e 30 tlden fazla harcamadım

Favori indirme yerlerim Gezginler yada Saglamindir.net örnek olarak bi oyun gider sitesinde ücretsiz olsa yinede buralardan indiririm

hiç bir sıkıntı yaşamadım saglamindirde tabi korsan oldugundan sıkıntı olabilir ama saglamindir diğer sitelerden daha güvenilir

Direk indirceğiniz yerdede sıkıntı olmayabilir bendede harddisk ten ötürü ole sıkıntılar olmuştu oyun bunu tetiklemiş olabilir
Yazdıklarına göre fazla bir ömür yaşamamışsın ki 30 TL den fazla harcayasın.
Torrent indirirseniz test ve deneme amacı ile indirip oyunu satın alın.
Ben sniper elite 4, dying light, spintires 1, ets2 gibi güzel oyunları satın aldım. Geliştiriciye destek.
İleride bilgisayar mühendisliğinde kod yazarsanız korsan oynayanlara küfür edersiniz.
Tuttuğunuz balıkları (Oyun yapımcıları), arkadan birisi siz görmeden kovadan alıyor (torrent). Sonucunda para kaybı, emek kaybı, heves gitmesi yaşanır. (Şirketler)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adminler konuyu kilitleye bilir mi?

Yazdıklarına göre fazla bir ömür yaşamamışsın ki 30 TL den fazla harcayasın.
Torrent indirirseniz test ve deneme amacı ile indirip oyunu satın alın.
Ben sniper elite 4, dying light, spintires 1, ets2 gibi güzel oyunları satın aldım. Geliştiriciye destek.
İleride bilgisayar mühendisliğinde kod yazarsanız korsan oynayanlara küfür edersiniz.
Tuttuğunuz balıkları (Oyun yapımcıları), arkadan birisi siz görmeden kovadan alıyor (torrent). Sonucunda para kaybı, emek kaybı, heves gitmesi yaşanır. (Şirketler)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adminler konuyu kilitleye bilir mi?
test için olsa bile hiçbir şekilde korsan indirmemek lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Bilal Sarıkaya
14 Yaşındayım Sniper elit 4 ü satın aldım ets 2 yi satın aldım bir çok oyunuda oynadım torrent de asla kullanmadım 12 yaşında bir pc vardı eskiden elimde onda keşfettim hala kullanıyrum

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
depolama alanınızı fortmatlamayıdeneyin sorun çözülebilir ama tam format uıygulama ile

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
önceden full korsan kullanırdım şimdi ise indirim kovalayıp orjinal oyun alıyorum

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Korsan yazılım kullanmanın zararları adlı konuma bakmanı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,136
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom