Neler Yeni

saglamlisans.com güvenilir mi?

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar

Bu siteden oem key almayı düşünüyorum bayağı övüyorlar.Müşteri Hizmetleri de iyi diye duydum sizce nasıldır?Deneyimi olan var mı?

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Bir Youtube kanalı ucuz oem key diye video yapmıştı.O videoda burdan almıştı.Eposta ile yollamışlardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hamza Enes Bozkurt
Güvenilir. Konu ile alakasız ama not geçmek isterim. OEM keyler yasal değil sadece bilin istedim. Bir sürü kanıtımda var. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım. Çoğu kişi bilmiyor sonuçta.

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenilir. Konu ile alakasız ama not geçmek isterim. OEM keyler yasal değil sadece bilin istedim. Bir sürü kanıtımda var. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım. Çoğu kişi bilmiyor sonuçta.
Siz windowsunuzu nasıl etkinleştirdiniz?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,729
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Güvenilirliği bilmem de CMD ile etkinleştirme de aynı mantık. Sadece formatta gidiyor.

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CMD üzerinden ek bir program kullanmadan etkinleştirdim. İnanın bana üçkağıtçıları OEM keyleri yaygınlaştırarak yükseltmekten çok daha iyidir.
yalnız benim bildiğim cmd üzerinden yaptığınız kms kullanılıyor ve kms pc ye zarar veriyor diye biliyorum yani KMSPİCO ile aynı mantık

charybdis

80+

Bu siteden oem key almayı düşünüyorum bayağı övüyorlar.Müşteri Hizmetleri de iyi diye duydum sizce nasıldır?Deneyimi olan var mı?
Güvenilir hocam cihaz tv ye sponsorluk yapıyor diye biliyorum indirimli kod alabiliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hamza Enes Bozkurt
yalnız benim bildiğim cmd üzerinden yaptığınız kms kullanılıyor ve kms pc ye zarar veriyor diye biliyorum yani KMSPİCO ile aynı mantık

Hayır KMS kullanmıyorsunuz. Windows üzerine bir tane bile dosya eklemeden sunuculardan yapıyorsunuz. Yani güvenli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,054
Üyeler
150,393
Son üye
Nafu
Top Bottom