Neler Yeni

Sağlıklı ve tadı güzel mısır gevreği önerisi

baykemal

80+ Bronze
Yulaf ezmesi yemeye çalıştım fakat hiç hoşuma gitmedi. Sağlıklı, sütlü veya sütsüz yenilebilecek ve tadı güzel bir mısır gevreği arıyorum. Çok fazla ev yemeği ve zeytin, peynir gibi şeyler yiyemediğim için genelde sabahları pastane ürünleri veya tarhana yiyorum. Hep aynı şeyi yemekten sıkıldım. Güzel önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Ferhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhelm
Instagram
FerhelmEdits
Steam
Ferhelm0
Discord
ferhelm
Kanka yulaf ezmesini ilk önce neredeyse üzerine gelecek kadar sıcak su ile ıslatıp çekene kadar bekle, sonra bir muzu ezerek içine karıştır üzerine biraz tarçın ve kakao eklersen mükemmel bir tat elde edebilirsin. Ben gayet beğenerek yiyorum. Dene bence 🤍

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka yulaf ezmesini ilk önce neredeyse üzerine gelecek kadar sıcak su ile ıslatıp çekene kadar bekle, sonra bir muzu ezerek içine karıştır üzerine biraz tarçın ve kakao eklersen mükemmel bir tat elde edebilirsin. Ben gayet beğenerek yiyorum. Dene bence 🤍
Direk yulaf ezmesini sevmedim. Her türlü yöntemi denedim. Yok. Tadı hoşuma gitmiyor. Başka bir şey yemek istiyorum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Nestle corn flakes

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yulaf ezmesi yemeye çalıştım fakat hiç hoşuma gitmedi. Sağlıklı, sütlü veya sütsüz yenilebilecek ve tadı güzel bir mısır gevreği arıyorum. Çok fazla ev yemeği ve zeytin, peynir gibi şeyler yiyemediğim için genelde sabahları pastane ürünleri veya tarhana yiyorum. Hep aynı şeyi yemekten sıkıldım. Güzel önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Kellogs granola deneyebilirsin. Meyvelisi çok güzel

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor