Neler Yeni

Yardım Sahibinden.com param güvende iadesi

Merhaba arkadaşlar ben dün iphone 8 plus aldım sonra beğenmedim ve ekranın değiştini gördüm iptal ettim satıcıyla konuşup kargoya falan vermedi param güvende hizmet bedeli verdim iade olur mu o para 500 TL verdim.
Sahibindende bireysel satıcıysa iade olmaz diyor kurumsalsa iade olur falan saçmalık sonuçta ürün bana gelmemiş sadece satın almışım paramın iade olması lazım yani neyin param güvende hizmet bedelini alıcak

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,523
İsim
.
Merhaba arkadaşlar ben dün iphone 8 plus aldım sonra beğenmedim ve ekranın değiştini gördüm iptal ettim satıcıyla konuşup kargoya falan vermedi param güvende hizmet bedeli verdim iade olur mu o para 500 TL verdim.
Sahibindende bireysel satıcıysa iade olmaz diyor kurumsalsa iade olur falan saçmalık sonuçta ürün bana gelmemiş sadece satın almışım paramın iade olması lazım yani neyin param güvende hizmet bedelini alıcak
Geçmiş olsun geri alamıyorsun 500 lira gg

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
Elinize ürün geldi ve sonra kargo ile mi iade ettiniz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,523
İsim
.
Gelmedi dün aldım bugün iptal ettim kargoyada verilmedi zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoya falan vermedi ki neyin param güvende hizmet bedelini alıcak hemen iptal ettim zaten aldıktan sonra
Onu sahibindene soracaksın hocam neyin hizmet bedelini alıyorsun benden diye bana değil.
Ama forumda çok kullanan vardı iade vermiyorlar paranı yavaştan üstüne bir bardak su iç bence zannetmiyorum alabileceğini

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
Gelmedi dün aldım bugün iptal ettim kargoyada verilmedi zaten

Kargoya falan vermedi ki neyin param güvende hizmet bedelini alıcak hemen iptal ettim zaten aldıktan sonra
Yok hocam kargoyu hiç almadıysan paranı tam olarak iade ederler

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
kargoya verilmedi alınması saçma
Öyle olduysa tam yatar hocam ücret falan kesemez ama eğer ürünü alsaydın ve satıcının söylediğinden tamamen farklı gönderseydi ve haklı olarak iade etseydin param güvende ücreti herşekilde gg olurdu.

Reis forumda ekran kartı alanlar vardı bozuk gelince iade ettiler iade parası alamadılar.
Konuş sahibinden le ama zannetmiyorum
Onlar kargoyu almış ama. Konu sahibini kargoya verilmeden iptal etmiş

Top Bottom