Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende ile 2. el 3070 Ti alınır mı?

Meth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Aslan
Merhaba, çok uygun fiyata çok az kullanılmış 3070 Ti buldum, fakat Param Güvende ile almam gerekiyor. Test etme imkanım olmadığı için korkuyorum fakat Param Güvende ile alırsam elime geldiğinde test etme imkanım oluyor sanırım bilgilendirebilir misiniz? Param Güvende ile çok fazla dolandırıcılık olayı yaşandığını duydum fakat bu satıcı için bir problem diye biliyorum normalde. Yardımcı olursanız sevinirim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba, çok uygun fiyata çok az kullanılmış 3070 Ti buldum, fakat Param Güvende ile almam gerekiyor. Test etme imkanım olmadığı için korkuyorum fakat Param Güvende ile alırsam elime geldiğinde test etme imkanım oluyor sanırım bilgilendirebilir misiniz? Param Güvende ile çok fazla dolandırıcılık olayı yaşandığını duydum fakat bu satıcı için bir problem diye biliyorum normalde. Yardımcı olursanız sevinirim.
Alıcıysan koşulsuz iade hakkın var. Yani al, dene, bir sorun varsa iade et. Dolandırıcılıkta genelde alan kişi satanı dolandırıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Meth

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
param güvendeyle yüzde 10 komisyon ödersin. örneğin kart 7000 tl ise 700 lira sahibinden senden komisyon alır. kartı denersin bi sıkıntı çıkarsa iade edersin ama hesabına 7k tl yatar 700 lirayı sahibinden iade etmiyo. ben param güvendeyle çok satış yaptım bi sıkıntı da olmadı ama sen yine de dikkatli ol

• Beğen

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,347
İsim
Kerem Çavuş
3 gün deneme şansın var beğenmezsen iade edebilirsin tek kaybın param güvende için ödemiş olduğun %10 ücret olur ( belli bir fiyat üstü sabit oluyor kaçsa artık ) , sana yanlış (fake) link atabilir o yüzden ilan numarası istersin başka da dikkat edeceğin şey yok

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom