Neler Yeni

Sahibinden param güvende

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
Merhaba param güvende ile sistem alıcam bizim burda pek 2. El satan yok bu sebepten dolayı param güvende ile başka şehirden alıcam güvenlimidir nasıl işliyor

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
Param güvende alıcıyı koruyan bir sistemdir.
Fakat sana sistemi nasıl yollacak.Bende sistem satmıştım.Fakat kargo almıyor kasayı.
Sahibinden kargolarla max 10 desi/10kg olarak anlaşmalı.
PC kasası 20desi ebatında.otomatikmen ebat büyük diyip almadılar.Yani satıcı nasıl gönderecek merak ettim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Para adama gitmiyor ilk başta. Sana PC eve geldiğinden itibaren 2 gün süre veriyorlar. Deniyorsun falan bakıyorsun kırık parça var mı falan. Sonra ya sen onaylıyorsun ve para adamın hesaba geçiyor ya da 2 gün sonra otomatik onaylanıyor ve para adamın hesaba geçiyor. Bu arada sistemin fiyatı arttıkça Param Güvende'nin fiyatı da artıyor. Ve adam sana PC değil de başka bir şey gönderirse ve iade edersen Param Güvende parasını Sahibinden'e veriyorsun. -2000₺ diyebiliriz ama bu düşük bir oran. Adam başka bir şey göndermez diye düşünüyorum. Param Güvende güvenilirdir fakat pahalıdır da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para adama gitmiyor ilk başta. Sana PC eve geldiğinden itibaren 2 gün süre veriyorlar. Deniyorsun falan bakıyorsun kırık parça var mı falan. Sonra ya sen onaylıyorsun ve para adamın hesaba geçiyor ya da 2 gün sonra otomatik onaylanıyor ve para adamın hesaba geçiyor. Bu arada sistemin fiyatı arttıkça Param Güvende'nin fiyatı da artıyor. Ve adam sana PC değil de başka bir şey gönderirse ve iade edersen Param Güvende parasını Sahibinden'e veriyorsun. -2000₺ diyebiliriz ama bu düşük bir oran. Adam başka bir şey göndermez diye düşünüyorum. Param Güvende güvenilirdir fakat pahalıdır da.
Peki param güvende gibi sistemi olan 2. El PC sitesi önerirmisin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

phopshen

80+ Bronze
param güvende kullanırsak ek olarak 2bin lira mı ödüyoruz ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
param güvende kullanırsak ek olarak 2bin lira mı ödüyoruz ?
Knk parasına göre işte. Ben mesela 8000₺ ye ekran kartı aldım. 500₺ ödedim. Mesela 15.000₺ lik telefon alırsan. 1500₺ ödersin. Örnek verdim onu yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,781
Üyeler
156,386
Son üye
Cewt