Neler Yeni

Sahte Teşekkür Anım.

DeH$et

80+ Silver
Evet arkadaşlar ailem özellikle babam notlarda çok katı hep en iyisini istiyor ama okulumdan dolayı yüksek notlar alamıyorum bu yüzden de kızıyor. İlk dönem teşekkür almıştım ve kizmislardi. Bu dönem düz geçtim ama kızmadılar. Çünkü eve geldiğimde karnemin yanına ilk dönem ki aldığım teşekkürü koydum (evet o teşekkürün üstünde 1. Dönem ve tarih yazıyor ama küçük halde yazdığı için dikkat etmeyeceklerinden emindim) ve evden çıkmam gerekti. Babam da ben evde yokken gelip karneme baktı. Ardından 10. Sınıfa giden kuzenimi aramış bunu sonradan öğreniyorum. Bu kuzenimde babama iyi almış onların hocaları fln çok kötü demiş. Babamda bu yüzden kızmadı sadece yanıma gelip, sana ilk dönem o kadar kızmıştım iyice batirmissin dedi. E kızmış işte diyebilirsiniz ama bu dediği bana çok hafif geldi kızmak bu değil yani. Sonuç olarak bu teşekkür taktiği ile de yırttım bu da böyle bi aynıydı paylaşmak istedim, iyi forumlar.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,926
İsim
Chloe Grace Moretz
:DD dicek bise bulamadm

DeH$et

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi de gerçekçi olsun diye takdir değil de teşekkür götürmüş .d
İlk dönem teşekkür almıştım o yüzden teşekkür götürdüm. Birde düz geçmemin nedeni matematikten kalmamdi. Yani ortalamam kurtariyordu aslında genel ortalama 75di

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord