Neler Yeni

Samsung 144 Hz monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Koray Umut Kocaman
Selam forum üyeleri 👋 Foruma yeni kayıt oldum.
Yukarıda gördüğünüz monitörü almak istiyorum. Ancak 4ms olması beni bir tedirgin etti. Sizce alınır mı? Alınmaz ise başka bir alternatifi olan https://shop.samsung.com/tr/24-t55-...onitor/?integration_ekran_ekranboyutusinif=27 bu monitör alınır mı?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Görebildiğiniz sıkıntı var mı?
Ben pek bi sıkıntı görmedim gözle görülür.Genelde fps oyunları oynuyorum,farkederdim herhalde ama bende sorun olmadı diye sende olmayacak diye bir şey yok.Benim bütçem o kadar olsaydı bu ikiliden birini alırdım

Son düzenleme:

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Selamlar, size ve konu sahibine 1-2 sorum olacak.

Öncelikle UFO Ghosting testinde aldığınız SS hiçbir işe yaramaz. Ghosting testi gelen görüntüyle değil monitörün verdiği görüntüyle alakalı bir durumdur.

Onun dışında ben de bu monitörü almayı düşünüyorum, monitörden memnun musunuz? Technopat'ta bu monitörle alakalı titreşim sorunları hakkında birkaç yazı okumuştum. Ek olarak ekranın güneşte nasıl görüntü verdiğini hiç test ettiniz mi?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç

Öncelikle UFO Ghosting testinde aldığınız SS hiçbir işe yaramaz. Ghosting testi gelen görüntüyle değil monitörün verdiği görüntüyle alakalı bir durumdur.

Onun dışında ben de bu monitörü almayı düşünüyorum, monitörden memnun musunuz? Technopat'ta bu monitörle alakalı titreşim sorunları hakkında birkaç yazı okumuştum. Ek olarak ekranın güneşte nasıl görüntü verdiğini hiç test ettiniz mi?
Şu an memnunun monitörden ve güneşte hiç test etmedim monitörü açıkçası,evde karanlık odada kullandığım için parlaklığı kısıyorum sadece.
Titreşim sorunu yaşamadım ama bazen oyunlara girerken monitör ufak bi renk açılıp koyulaşıyor bu olay sadece giriş ekranında oluyor,oyun içinde olmadı yada olduysa da hissetmedim.
SS ile göstermenin sebebi arkada hayalet efekti oluşursa SS ile gösterebilirim düşüncesindeydim.
Şu an en ucuz gördüğüm fiyatı 1479 TL ben bu fiyata almazdım,kendim 1249 TL'ye aldım ve şans işi pek bir sorun çıkmadı.
Riske atmaya hiç değmez ve şu anki fiyatına daha iyi monitörler var.
Bunları tercih ederdim yerinde olsam

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Şu an memnunun monitörden ve güneşte hiç test etmedim monitörü açıkçası,evde karanlık odada kullandığım için parlaklığı kısıyorum sadece.
Titreşim sorunu yaşamadım ama bazen oyunlara girerken monitör ufak bi renk açılıp koyulaşıyor bu olay sadece giriş ekranında oluyor,oyun içinde olmadı yada olduysa da hissetmedim.
SS ile göstermenin sebebi arkada hayalet efekti oluşursa SS ile gösterebilirim düşüncesindeydim.
Şu an en ucuz gördüğüm fiyatı 1479 TL ben bu fiyata almazdım,kendin 1249 TL'ye aldım.
Bunları tercih ederdim yerinde olsam
Kupon ile beraber 450 TL'ye alıyorum, işin para kısmına bakmayın siz.

Şu konuya gelip gördüğünüz soruları cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. 😁

Fordon Greeman

80+ Bronze
Hocam ss ile her zaman tam kalite görünecektir. Arkada hayalet oluşmaz ekran görüntüsünde. Kamera ile çekmeniz gerekiyor. Ama kamera kalitesine göre de değişiyor olay. Göz ile gördüğünüz ekranda herhangi bir hayaletlenme yoksa normaldir.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
O monitörde ghosting sorunu var diye biliyorum.

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Kupon ile beraber 450 TL'ye alıyorum, işin para kısmına bakmayın siz.

Şu konuya gelip gördüğünüz soruları cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. 😁
nasıl 450 oluyor hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Koray Umut Kocaman

Monitörü aldım, kutusuna dikkat edin, parçalanmış vs.. ise geri iade edin. Daha sonrasında, monitörü açtım ve gözle görünür bir sorun göremedim. Teste tabii tuttum ve sıkıntısı yoktu. 4ms olması pek sıkıntı yaratmadı. Video kalitesi mükemmel. Alınır bence. Almanızı tavsiye ederim :) (Bir sorun olduğunda, sorumlusu ben değilim).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,501
Üyeler
141,146
Son üye
BJK10
Top Bottom