Neler Yeni

Samsung Galaxy Fit 2 vs Mi Band 5

İsimsiz İsim

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mehmet
Bütçe
400
Merhaba arkadaşlar çok arada kaldım hangisini almalıyım ?
Galaxy fit 2 mesajların hepsini gösteremiyor ama hazır cevaplarla cevap verilebiliyor.
Mi band 5 is mesajların hepsini gösteriyor. Ayrıca ekran yüzlerini kendiniz oluşturabiliyorsunuz.
Ayrıca şu anlık galaxy fit 2 nin kordonunu satan yok. mi band 5 de ise istediğiniz kordondan satıyorlar.
Hangisi mantıklı bir seçim.

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
Fit 2 türkiyeye özel indirim var. Ben 260 tl ye almıştım.

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner

İsimsiz İsim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fit 2 bir düşük modeli amerikada 30 dolar. Fit 2 ise 60. Gerçekten kaçırmaman gereken saat. Ekranı zaten kaliteli. Dün yeni güncelleme geldi saate. Bayağı özellik falan geldi.
Samsung Galaxy Fit e - Samsung Galaxy Fit 2 Karşılaştırması - Epey
neler geldi mesela benim işime en çok yaramasını istediğim özellik bileklik üzerinden alarm kurma fakat bu 2 sinde de yok. Ayrıca uyku takipi detayını bileklik üzerinden görebiliyormuşsun galiba . Ama tam emin değilim.

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
neler geldi mesela benim işime en çok yaramasını istediğim özellik bileklik üzerinden alarm kurma fakat bu 2 sinde de yok. Ayrıca uyku takipi detayını bileklik üzerinden görebiliyormuşsun galiba . Ama tam emin değilim.

Yeni saat stili geldi uygulama arayüzü falan değişti. Fit 2 de ne zaman uyduğunu uyandığını kaç saat uyduğunu görüyorsun. Uygulamada daha da detaylı gösteriyor. Stres ölçümü kalp atış ölçümü falan var zaten.

İsimsiz İsim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni saat stili geldi uygulama arayüzü falan değişti. Fit 2 de ne zaman uyduğunu uyandığını kaç saat uyduğunu görüyorsun. Uygulamada daha da detaylı gösteriyor. Stres ölçümü kalp atış ölçümü falan var zaten.
çok teşekkür ediyorum ama hala kararsızım . :) Acaba bu 2 saatten hangisi bime vs. gelirki.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,066
İsim
Zeki Müren

İsimsiz İsim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mehmet
spor modlarında hangisi önde söyleyebilir misin genel olarak spor için alıyorum da
bence fit 2 daha önde dostum çünkü 50 den fazla spor modu var. Bilmiyorum 100 den de fazla olabilir ama abartmıyayım:D

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,066
İsim
Zeki Müren
bence fit 2 daha önde dostum çünkü 50 den fazla spor modu var. Bilmiyorum 100 den de fazla olabilir ama abartmıyayım:D
tamam o zaman yapışayım fit 2 ye aslında fit 2 almaya gerek yok mükemmel bir fp telefonu olan m31 hepsiburadadan alırsan hediye olarak geliyor
ama cidden baya fp samsung işlemcilerini bbilmiyorum fakat batarya beni benden aldı

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Ben olsam Mi Band 5 alırdım.

Top Bottom