Neler Yeni

Samsung Galaxy s23 için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
daha yeni samsung galaxy s23 telefon aldım. bu cihaza uygun gerçekten kaliteli uzun kullanımda sorun çıkarmayan kılıf ve antispy ekran koruyucu önerebilir misiniz. ne kadar ararsam çok fazla ürün var ve hangisinin ne kadar kaliteli olduğunu kesinlikle anlayamıyorum bilen birilerinden duymak daha iyi olur diye konuyu açıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eray kalafat
daha yeni samsung galaxy s23 telefon aldım. bu cihaza uygun gerçekten kaliteli uzun kullanımda sorun çıkarmayan kılıf ve antispy ekran koruyucu önerebilir misiniz. ne kadar ararsam çok fazla ürün var ve hangisinin ne kadar kaliteli olduğunu kesinlikle anlayamıyorum bilen birilerinden duymak daha iyi olur diye konuyu açıyorum.
Öncelikle hayırlı olsun şimdiden sana bunları önerebilirim

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsi ultra için ama bunların. s23 kullanıyorum düz. spigen kılıf alacağım sanırım şuanlı antispy ekran koruyucu lazım bana. hayalet ekran demek istediğim

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
Allah aşkına 4 gündür gerçekten yok mu kimse bilgili bu konu hakkında. herkesin cebinde telefon var hiç mi kimse araştırıp güzelini bulamadı anlamıyorum.

newaziz

80+
Allah aşkına 4 gündür gerçekten yok mu kimse bilgili bu konu hakkında. herkesin cebinde telefon var hiç mi kimse araştırıp güzelini bulamadı anlamıyorum.
S23 kullanıcısıyım daha geçen kılıf ile koruma camını değiştirdim. Kılıf zevk işidir dostum ben sade kılıfları severim ve şeffaf kılıf aldım. Ekran koruycusunun özelliklerini bilmiyorum. Koruyucu işte.

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
S23 kullanıcısıyım daha geçen kılıf ile koruma camını değiştirdim. Kılıf zevk işidir dostum ben sade kılıfları severim ve şeffaf kılıf aldım. Ekran koruycusunun özelliklerini bilmiyorum. Koruyucu işte.
dostum zevk işi oldugunun farkındayım ben 100-200tllik ucuz merdiven altı kılıf istemiyorum spigen kılıfları evet güzel fakat s23 uyumlu ürünleri yok şuan ülke içerisinde başkada marka bulamadım insanların önerdiği

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Görkem çetinkaya
Kilif fiyati 4.750 tl ☠️☠️☠️

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
şakasız 1 haftadır üste taşıyorum her gün konuyu sayısız defa ve bir kişi bile öneride bulunmadı :D telefonuma uygun bir tane

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
.
şakasız 1 haftadır üste taşıyorum her gün konuyu sayısız defa ve bir kişi bile öneride bulunmadı :D telefonuma uygun bir tane
Aynı şeyi ben de yaşıyorum Spigen'i aradım ve 1-2 hafta içinde stokların kesin olarak yenileneceği söylendi. :D

ixtivh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Olgu Fidan
Aynı şeyi ben de yaşıyorum Spigen'i aradım ve 1-2 hafta içinde stokların kesin olarak yenileneceği söylendi. :D
1-2 hafta içerisinde vay be, ya ben ekran koruyucu aldım tam ekranı kaplamıyor acaba bir hata mı yaptım çözemedim tam

Top Bottom