Neler Yeni

S23 kılıf önerisi(spigen nedir?)

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Ya babam getirdi telefonu parmak izine baktım aynı ppdeki gibi oldum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam bir şeyi ucuz görürse bu en iyisidir diyor keşke yanında gitseydim ya
Keşke hocam😂😂

Ya babam getirdi telefonu parmak izine baktım aynı ppdeki gibi oldum :D

Babam bir şeyi ucuz görürse bu en iyisidir diyor keşke yanında gitseydim ya
İyi geceler hocam kendine iyi bak, en azından bir daha ki sefere daha dikkat edersin

BabaVoss7

80+ Silver
Şarj aleti alıcam Trendyolea bu ürün 400 e geliyor. Ne dersiniz alayım mı yoksa farklı bir şey mi önerirsiniz?
Güzel ürün bu alınabilir. Eğer rengi takmazsanız a101 de orjinal beyaz renk var. Bende burdan aldım bir çok arkadışımla beraber orjinaldir.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam S20FE kullanıyorum. Ekranın üzerinde fabrikasyon jelatin geliyor, o sebeple ek bir şeye gerek duymadım. (Belki sizde yoktur bilemiyorum)

Kılıfa gelecek olursak; 2 sene öncenin parasıyla 500TL'ye Samsung'un kendi orijinal kılıfını aldım, 2 ay sonra pul pul döküldü. Garantiden paramı zar zor aldım. Spigen deneyeyim dedim, Amazondan aldım kutudan çıkarırken tırnağım değdi ve çizildi🤣 iade edip ondan da kurtuldum.
O günden sonra 1 sene kadar kılıf kullanmadım. Sonrasında garantiden ekran ve kasa değişimi yaptırınca şuan 50TL'ye şeffaf kılıf aldım kullanıyorum. 3-4 ayda bir sarardıkça yenisini alırım. Uzun lafın kısası kırılmaz cam veya jelatin neyse de Kılıfa 50-60TL'den fazla vermeni tavsiye etmem çünkü değmiyor.

Şarj aleti olarak da şahsen Samsung'un kendi adaptörleri hariç almazdım. Ben Samsung'un kendi 25W'lık adaptörünü kullanıyorum memnunum.

YazılımKafa

80+ Silver
bu ürünü kesinlikle öneririm ne elinden kayar nede hasar alır mükkemmel bir ürün eski telefonumdada bu marka modeldi kılıfım s23+ a geçtim bundada kullanıyorum. ( ama bu satıcıdan almadım, ve fiyatı cidden iyi hak ediyor )

Dostum bende s23 aldım. Hangi kılıfı öneriyorsun? Linkte birden fazla var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom