Neler Yeni

Samsung galaxy watch 46mm ne kadara satabilirim?

omer_34

80+ Silver
Samsung galaxy watch 46mm SM-R800 saatim var kutusu yedek kordonu vs her şeyi tam takım var. saat sapasağlam çiziksiz ve eksiksiz. ne kadara satabilirim bunu? ilana kaçtan koymamı önerirsiniz

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
hocam bilmediğimden soruyorum bu modelin normalinden veya classiğinden farkı ne ? Neden 11k

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bilmediğimden soruyorum bu modelin normalinden veya classiğinden farkı ne ? Neden 11k
bende araştırarak almadım hocam hediye gelmişti birkaç ay önce bende çok kullanmıyorum hediye eden tanıdığımda çok az kullanmıştı. o yüzden bilmiyorum nedeni ne ama akakçedeki fiyat bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hakan
Hocam öncelikle başlıkta yazdığınız gibi sizinki sm-r800 ise watch 4 değil sadece watch (watch1 yani).

Temizse 2000 liraya gider tahminimce.
İnternette yazılan sıfır fiyati şöyle açıklayayım; bu saat 7-8 sene önce satışa çıkan çok eski bir saat. O zamanlar iyi sattı ve herkeste stok bitti; şu an 3-5 mağazanın stoğunda var sadece ve 11500 e satılıyor ya tutarsa diye. 1.nesil i5 işlemcili laptopu 10000 e satan mağazalar gibi düşünün.

Yeni çıkan 2023 galaxy Watch 6 classic bile 5800 lira şu an.

Yani malınızın değerini düşürüyorum gibi anlamayın. Sahibinden de bakabilirsiniz aynı modele. 1000 lira civarına kadar var. Zamanının en iyi saatlerindendi.

omer_34

80+ Silver
Hocam öncelikle başlıkta yazdığınız gibi sizinki sm-r800 ise watch 4 değil sadece watch (watch1 yani).

Temizse 2000 liraya gider tahminimce.
İnternette yazılan sıfır fiyati şöyle açıklayayım; bu saat 7-8 sene önce satışa çıkan çok eski bir saat. O zamanlar iyi sattı ve herkeste stok bitti; şu an 3-5 mağazanın stoğunda var sadece ve 11500 e satılıyor ya tutarsa diye. 1.nesil i5 işlemcili laptopu 10000 e satan mağazalar gibi düşünün.

Yeni çıkan 2023 galaxy Watch 6 classic bile 5800 lira şu an.

Yani malınızın değerini düşürüyorum gibi anlamayın. Sahibinden de bakabilirsiniz aynı modele. 1000 lira civarına kadar var. Zamanının en iyi saatlerindendi.
pardon yanlış yazmışım hocam bende sahibindende ilanlara baktım 8000e ilanlar görünce sıfır fiyatını merak edip bakayım dedim. dediğiniz gibiyse satmaya değmez gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hakan
Paraya ihtiyacınız yoksa o fiyata gideceğine bence hiç satmayın çünkü günümüzde bile hala 10 numara saat bence. 3-4 ay kullanmıştım.

omer_34

80+ Silver
Paraya ihtiyacınız yoksa o fiyata gideceğine bence hiç satmayın çünkü günümüzde bile hala 10 numara saat bence. 3-4 ay kullanmıştım.
paraya ihtiyacım var ama dediğiniz gibi saat bence de çok kullanışlı o fiyata satacağıma hiç satmam daha iyi. öylesine 5-6k ya ilana koyarım baktım alan çıktı o zaman satarım anca

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hakan
paraya ihtiyacım var ama dediğiniz gibi saat bence de çok kullanışlı o fiyata satacağıma hiç satmam daha iyi. öylesine 5-6k ya ilana koyarım baktım alan çıktı o zaman satarım anca
aynen öyle bir şansınızı deneyin.

Top Bottom