Neler Yeni

S21 serisi - Samsung güncelleme rezilliği!

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,225
İsim
bilo
Discord
b1l0
Valla ben hiç yazılım güncellemesi yapmıyorum ya. Sanki her güncellemede telefon ufak ufak yavaşlatılacak gibi ni his var içimde.

Besim Tibuk

80+ Gold
Baktım M52'ye de gelmiş, güncelliyorum.
S21 serisi daha önce almalıydı. Saçma olmuş.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
3 yıl güncelleme alır dedik 1 seneden android 13 yüklemede sorun yaşıyor.

Besim Tibuk

80+ Gold
M52'ye sanırım bugün geldi. A serilerinin bile çoğuna geldi tek S21'ler kaldı.
Evet bugün gelmiş. Konudan öğrendim ben de :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıl güncelleme alır dedik 1 seneden android 13 yüklemede sorun yaşıyor.
Güncelleme olaylarını bu sefer de eline yüzüne bulaştırırsa müşteri güveni kalmayacak firmaya.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,093
İsim
Emre Zengin
2 ay önce S7 Edge'imin anakartı yandığı için S21 Ultra aldım. Kasım ayında S21'ler dünyanın çoğunda Android 13 güncellemesini aldı. Türkiye'de ise kasımın son haftasına kadar güncelleme olmadı. Bu son haftada neredeyse S21'ler dışında güncellemeyi alacak bütün telefonlar aldı. Buna daha alt segment S, A ve M serileri de dahil. Telefonların şu an ne kadar pahalıya satıldığını ve bu aldığım cihazın da fiyatını düşününce bana bir saçmalıktan öte gelmiyor.

Daha da kötüsünü söyleyeyim, Samsung desteğine yazılım hakkında soru sorarsanız sizi bu "güncelmiyiz" adlı siteye yönlendirirler.

S21 Ultra'da 1 Kasım - 1 Aralık 2022 yazıyordu şimdi bu sayfa güncellenmiş ve 28 Kasım 2022 yazıyor. Ben anlamadım, güncelleme geldi de ben mi beğenmeyip yüklemedim :D.

Samsung Members forumu üzerinden bu bilgiyi aldım, destek bugün içinde geleceğini söylemiş, gün bitiyor güncelleme yok. Bakalım birkaç saate gelecek mi.
Acaba neden şu işi Apple gibi yapamıyorlar orası da ayrı soru.
Şu parça parça dağıtılan güncelleme mantığından nefret ediyorum. Verilecekse hepsine aynı anda verilecek. Dedeminde Xiaomi Redmi 9C cihazı var kaç aydır Miui 12.5 güncellemesi gelemedi :D

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Şu parça parça dağıtılan güncelleme mantığından nefret ediyorum. Verilecekse hepsine aynı anda verilecek. Dedeminde Xiaomi Redmi 9C cihazı var kaç aydır Miui 12.5 güncellemesi gelemedi :D
Bunu neden yapıyorlar onu da bilmiyorum. Sistemsel bir nedeni yoksa fazlasıyla saçma, sanırım iPhone'lar aynı anda alıyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,093
İsim
Emre Zengin
Bunu neden yapıyorlar onu da bilmiyorum. Sistemsel bir nedeni yoksa fazlasıyla saçma, sanırım iPhone'lar aynı anda alıyor.
Aynen ben İphonelar da hiç denk gelmedim parça parça güncellemeye. Hepsine aynı zamanda gönderiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye ROM'u için daha yayınlanmadı çünkü, benim gibi MIUI Global veya MIUI Endonezya kullanabilirsiniz. Mesela global için MIUI 13 yayınlandı. Tabii ben Redmi 9T kullanıyorum😃
Hocam Endonezyaya geldiği gördüm. Bir Türkiye'ye gelmedi. Bu cihaz Miui 13 almaz herhalde.

Mazia Prochainezo

80+ Bronze
Aynen ben İphonelar da hiç denk gelmedim parça parça güncellemeye. Hepsine aynı zamanda gönderiliyor.
Tekelleşme mantığı ile düşünün. Şimdi iPhone vs Samsung değilde iPhone vs Google Pixel'i karşılaştırın. Pixel daha öncesinde güncelleme alır.

Hocam Endonezyaya geldiği gördüm. Bir Türkiye'ye gelmedi.
Samsung ve Xiaomi boykot yapalım 🤠
O telefonda MIUI 12 bile çekilmez açıkçası.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,093
İsim
Emre Zengin
Tekelleşme mantığı ile düşünün. Şimdi iPhone vs Samsung değilde iPhone vs Google Pixel'i karşılaştırın. Pixel daha öncesinde güncelleme alır.

Samsung ve Xiaomi boykot yapalım 🤠
O telefonda MIUI 12 bile çekilmez açıkçası.
Samsunglarında bataryalarında optimizasyon sorunu var. Onu da düzeltmeleri gerek. Sorunun yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,213
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv