Neler Yeni

Samsung LC24FG73FQMXUF (C24FG73) vs Asus TUF Gaming VG24VQ

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,592
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben Samsung olanını alırdım. Qdot avantajı var.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İkisi de hemen hemen aynı fakat ben olsam Asus alırdım görüntüsü çok daha güzel ve daha az güç çekiyor ek olarak ELMB,SYNC özelliği ile Samsung'A fark atar bence. Asus almanı öneririm.

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
İkisi de hemen hemen aynı fakat ben olsam Asus alırdım görüntüsü çok daha güzel ve daha az güç çekiyor ek olarak ELMB,SYNC özelliği ile Samsung'A fark atar bence. Asus almanı öneririm.
bende sipariş vermek üzereyim ve iki monitör arasında kaldım aralarında bariz bir fark var mı sadece oyun için değil film izlemek için de kullanıcam . asus a bazı yerlerde 4 ms diye geçiyo doğrumudur. piksel aralığı olarak samsung önde incelemeye baktığınızda iki panel de samsung sanırım samsung un çıkış tarihi eski asus yeni acaba deneyip gören var mı aralarındaki fakı fiyat olarak sanmsung 200 tl daha uygun bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Alper Yıldız
bende sipariş vermek üzereyim ve iki monitör arasında kaldım aralarında bariz bir fark var mı sadece oyun için değil film izlemek için de kullanıcam . Asus a bazı yerlerde 4 ms diye geçiyo doğrumudur. piksel aralığı olarak samsung önde incelemeye baktığınızda iki panel de samsung sanırım samsung un çıkış tarihi eski Asus yeni acaba deneyip gören var mı aralarındaki fakı fiyat olarak sanmsung 200 TL daha uygun bu arada

Film izlerken keyif almak için genelde IPS ekran öneriyolar. Bu iki mönitör VA panel fakat kontrast oranları yüksek olduğu için keyif alırsın. Sıkıntı yaşamassın. bence Samsung al daha ucuz olduğu için. Paranda cebinde kalır.

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Film izlerken keyif almak için genelde IPS ekran öneriyolar. Bu iki mönitör VA panel fakat kontrast oranları yüksek olduğu için keyif alırsın. Sıkıntı yaşamassın. bence Samsung al daha ucuz olduğu için. Paranda cebinde kalır.
fps oyunları da ağırlıkla oynuyorum ghosting ışık sızması ölü piksel durumu nasıl acaba monitörlerde ölü piksel çıkarsa garanti konusunda sıkıntı yaşarmıyım tereddütteyim. bulunduğum il de bütün elektronik marketler kapalı hiç birini görüp test etme şansım yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sizce hengisini almalıyım?
Saribo
sen hangisini tercih ettin ? ve memunmusun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Alper Yıldız
fps oyunları da ağırlıkla oynuyorum ghosting ışık sızması ölü piksel durumu nasıl acaba monitörlerde ölü piksel çıkarsa garanti konusunda sıkıntı yaşarmıyım tereddütteyim. bulunduğum il de bütün elektronik marketler kapalı hiç birini görüp test etme şansım yok

Ölü pixel garantisini bilmiyorum. Fakat ışık sızması olayı genelde IPS monitörlerde daha çok görülüyo diye biliyorum. Va panelde sıkıntı yaşamassın.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,654
Üyeler
152,938
Son üye
Lordstack
Top Bottom