Neler Yeni

samsung m32 kırmızı kareler ve çizgi

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
m32 telefonda altta ekranın altında küçük bir çizgi var ölü piksel dicem ama deil çünkü bazen yok oluyor koyu renklerde yok oluyor bazen geliyor bu ne anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

m32 telefonda altta ekranın altında küçük bir çizgi var ölü piksel dicem ama deil çünkü bazen yok oluyor koyu renklerde yok oluyor bazen geliyor bu ne anlamadım
yeni fark ettim sadece ekranda deil mesela youtube girdim ana sayfa yazısındada var kitaplık yazısındada var yanında küçük kırmızı çizgi oluyor

yeni fark ettim sadece ekranda deil mesela youtube girdim ana sayfa yazısındada var kitaplık yazısındada var yanında küçük kırmızı çizgi oluyor
yok bana öyle gelmiş youtubede falan yok ama altda yani resimde var

Ekler

• 05f2c50d-32a8-4b81-8ac4-3ef1268029ea.jpg
    05f2c50d-32a8-4b81-8ac4-3ef1268029ea.jpg
    56.8 KB · Hit: 29
Son düzenleme:

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan

yok bana öyle gelmiş youtubede falan yok ama altda yani resimde var
fligrandalarda arıza olmuş olabilir bende vardı pavyon gibi oluyodu su falan döktünmü hiç oksitlenmişde olabilir

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fligrandalarda arıza olmuş olabilir bende vardı pavyon gibi oluyodu su falan döktünmü hiç oksitlenmişde olabilir
hayır hep olmuyor mesela youtubede var pugyde yok tiktokta var instagramda yok garip

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,755
Üyeler
151,123
Son üye
dddffd
Top Bottom