Neler Yeni

Samsung Magi̇ci̇an Ssd Görmüyor Yardim!!!

recep1334

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Recep
Merhabalar arkadaşlar hayırlı akşamlar ben Trendyoldan Samsung Evo 870 ssd satın aldım. Trendyolun kendisi sattığı için güvendim ama samsun magician ssd yi görmüyor bir gariplik var bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Hahacıoğulları

80+ Bronze
Ben de aynı yerden sipariş verdim. Yarın teslim alacağım. umarım sorun çıkmaz.
Müsait olduğumda yardım etmeye çalışacağım

recep1334

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Recep
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı yerden almıştım yarın teslim alacağım. umarım sorun çıkmaz
Üründü hiç bir şüphe görünmüyor sahte olduğuna dair. Satıcı da trendyol zaten çakma ürün satacağını zannetmiyorum. Sorunum yazılımsal sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşıyorum 970 evo plus m2 ssd aldım ssdi sürekli gidip geliyor oyunlarım açılmıyor uygulama görmüyor. 2 kere yetkili servise gönderdim dediğiniz hata bulunamadı diyip geri bana gönderdiler. Ayıplı mal gönderiyorlar samsung
pişmanlıktır tüketici hakem heyetine başvurucam sırf bu yüzden siz de lütfen şikayette bulunun

recep1334

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Recep
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşıyorum 970 evo plus m2 ssd aldım ssdi sürekli gidip geliyor oyunlarım açılmıyor uygulama görmüyor. 2 kere yetkili servise gönderdim dediğiniz hata bulunamadı diyip geri bana gönderdiler. Ayıplı mal gönderiyorlar samsung
pişmanlıktır tüketici hakem heyetine başvurucam sırf bu yüzden siz de lütfen şikayette bulunun
Teşekkür ederim. Hocam benim ayarlar kısmından depolama ayarlarına girince bu şekilde isim görünüyor fakat aygıt yöneticisi ve samsung programında ssd görünmüyor. Sahte olabilir mi sizce?

Ekler

• SSD.jpg
    SSD.jpg
    15.1 KB · Hit: 70

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Kerim saman
Hocam size sahte ürün denk geldiyse Samsung 'un ne suçu var. Bende hem 970 evo plus var hem 870 evo var, 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum.
Konuya gelecek olursak 870 evo'nun çok fazla sahtesi var. Demek ki orijinal satıcılar bile fark edemiyor artık. Bende geçen sene aldığımda sahte çıkmıştı, sonra Amazon'dan almıştım. Bi ihtimal hatalı üründe olabilir.

Top Bottom