Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni M2 ssd sorunu yardım!!!

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bugün yeni aldığım Samsung EVO 970 Plus Mz 1TB Ssd geldi. Normalde 250 gb lik bir ssd kullanıyordum. Neyse aldım ssd yi monte ettim sonrasında da windows 11 yüklü olan kurulum usb sini taktım. Kurmaya başladım her şey güzel kuruldu. Sonra kurulum bitince yeniden başlatıldı bilgisayar ve ekte verdiğim hatayı alıyorum. Size denediğim yöntemleri söyleyeyim;Windows 10 kurmayı denedim yine aynı hatayı verdi. Kullandığım 2tane usb vardı diğer usb ile denedim bu sefer kurulum yerinde sürücüleri görmedi orda hata verdi. Eski ssd yi takayım bari windowsa gireyim dedim bu aeferde reboot and select proper hatasu verdi. Yani görmüydou ssd yi. Sonra eski ssd yi sofırlayıp yeniden kurayım dedim bu seferde Samsun ig ssd sinde yaşadığım hatayı vermeye başladı. Anlayacağınız iki ssd den de oldum. Ne windows um var ne de sağlam ssd. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistemim;
MSİ A-320M A PRO MAX
RYZEN 5 3600
RTX 4060Alıntıyı görüntüle

Kurmaya çalıştığın işletim sistemi sorun yaratıyor. Farklı ISO dosyaları yazdırmayı dene.

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani her zaman ki windows kurulumu. Neden aorun yaratsın ki?

Bilmiyorum. 2017'de aldığım Asus marka dizüstüne işletim sistemi kurmaya çalışırken üçüncü defadan sonra başarabildim. Üçünü de aynı şekilde yazdırmama rağmen sadece sonuncusunu kabul etti. Diğer ikisinde böyle bir mavi ekran uyarısı aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
denedinmi ventoy ile
Deniyorum ani ama hiç umutlu değilim valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum. 2017'de aldığım Asus marka dizüstüne işletim sistemi kurmaya çalışırken üçüncü defadan sonra başarabildim. Üçünü de aynı şekilde yazdırmama rağmen sadece sonuncusunu kabul etti. Diğer ikisinde böyle bir mavi ekran uyarısı aldım.
En az 8 kez denedim hiçbirinde kabul etmedi:) sıkıntı ne acaba çok merak ediyorum ya

denedinmi ventoy ile
Denedim ama maalesef yine aynı hata. Sorun bi parçada olabilir mi? Yani yeni ssd yi takana kada bir şey yoktu sonra gitti her şey

Deniyorum ani ama hiç umutlu değilim valla

En az 8 kez denedim hiçbirinde kabul etmedi:) sıkıntı ne acaba çok merak ediyorum ya

Denedim ama maalesef yine aynı hata. Sorun bi parçada olabilir mi? Yani yeni ssd yi takana kada bir şey yoktu sonra gitti her şey
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Gerçekten çok saçma. Yine kurayım bir deneyeyim dedim. Kurulum yerinde sürüc seçtiğimiz yerde ssd yi seçip 500gb 500gb ayır dedim. Birini seçip devam dedim ve oldu. Gerçekten bilgisayarı kırasım var. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkürler. Yani w10 kurdum ama o kadar olsun :)

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
937,575
Üyeler
147,376
Son üye