Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Oddesey G4 5.461₺ (HOSGELDIN10 kodu ile)

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berat K.
Samsung Oddesey G4 25" FHD 240hz Ips 1ms gtg mönitör 6.068₺ Peşine 2-3-4 taksit imkanıda mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok bitmiş gözüküyorsa saat başı kontrol edin ara ara yenileniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Stoğu yenileniyor 3 gün sonra bitiyor almak isteyen elini hızlı tutsun.

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berat K.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Muhammed
Ben aldım memnun kalmadım ya iade ettim görüntü kalitesi LENOVO göre çok kötü bütün ayarları yaptığım halde fps oyuncusu olduğum için 240hz hissettirmedi soldaki LENOVO sağdaki Samsung

Ekler

• IMG_2202.jpeg
    IMG_2202.jpeg
    2.7 MB · Hit: 209

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
murat
Giriş Yapın, İndirim Kazanın
Samsung Shop uygulamasına Samsung Account ile giriş yapın, HOSGELDIN10 kodu ile seçili ürünlerde sepette %10 indirimi yakalayın.
şöyle de diyor yüzde 10 daha düşersiniz

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Aras Telli
Ben aldım memnun kalmadım ya iade ettim görüntü kalitesi LENOVO göre çok kötü bütün ayarları yaptığım halde fps oyuncusu olduğum için 240hz hissettirmedi soldaki LENOVO sağdaki Samsung
Hocam sanki sağdaki daha iyi değil mi. Ben çok canlı sevmiyorum galiba.

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berat K.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş Yapın, İndirim Kazanın
Samsung Shop uygulamasına Samsung Account ile giriş yapın, HOSGELDIN10 kodu ile seçili ürünlerde sepette %10 indirimi yakalayın.
şöyle de diyor yüzde 10 daha düşersiniz
Hocam o seçili ürünlerde geçerli sanırım bu monitör o indirime dahil değil.

Hocam sanki sağdaki daha iyi değil mi. Ben çok canlı sevmiyorum galiba.
Bana da öyle geldi hocam biraz tercih meselesine kaçıyor bence o durumlar.

Hocam o seçili ürünlerde geçerli sanırım bu monitör o indirime dahil değil.

Bana da öyle geldi hocam biraz tercih meselesine kaçıyor bence o durumlar.
Hocam yanlışım var HOSGELDIN10 kodu ile %10 indirim ekleniyor. Stok gelirse siparişi iptal edip kodla alacağım.

Son düzenleme:

unlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Ünlü
Sabah saat 10 civarlarında indirime düştüğü zaman, ilk yüksek ihtimalle ben aldım. Uzun zamandır bu monitoru takip ediyorum, taksit vade farksız olması çok makul. Hele ki Samsung kendi resmi sitesi. Bakalım bugün kargoya verildi, deneyip göreceğiz.

Scheibe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak t
bende samsung g4 var delirdim nasıl bi solukluk bu diye enerji tasarrufu açıkmış parlaklığı falan arttırıyorum yok enerji tasarrufunu bi kapadım aşırı canlı parlak oldu sen onu yapamadın heralde böyle soluk değil yani

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berat K.
Sabah saat 10 civarlarında indirime düştüğü zaman, ilk yüksek ihtimalle ben aldım. Uzun zamandır bu monitoru takip ediyorum, taksit vade farksız olması çok makul. Hele ki Samsung kendi resmi sitesi. Bakalım bugün kargoya verildi, deneyip göreceğiz.
Bende yaklaşık 15-20 gündür bekliyorum hocam dediklerinize katılıyorum kaçırmamak gerek.

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Muhammed
bende samsung g4 var delirdim nasıl bi solukluk bu diye enerji tasarrufu açıkmış parlaklığı falan arttırıyorum yok enerji tasarrufunu bi kapadım aşırı canlı parlak oldu sen onu yapamadın heralde böyle soluk değil yani
Yok hocam onu açtım zaten ama emin ol LENOVO daha iyi hocam ya tatmin etmedi beni anlamadığım şekilde

The GodFather

80+ Silver
Alanlara geçmiş olsun beş para etmez monitör. ( ben sıfır aldım hasarlı geldi Samsung’a göre hasar yok) 1 aydan fazla garantide kaldı birde

Top Bottom