Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Odyssey G7 32" 4K 144Hz 1Ms IPS HDR400 19199TL + Peşin Fiyata 9 Taksit

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Aydın İgal Gezer
1 Hafta önce outlet versiyonunu pesin fiyata 3 taksitle 16.9kya almistim 0 icinse bu fiyat fena degil daha once bu fiyata dusmus ama bu kez pesin fiyata 9 taksit olmasi bence en buyuk avantaj, samsungun diger serilerine pek hakim degilim ancak g7 serisi de gayet guzel aldigim monitorde olu piksel cikmadi ve ghosting bana gore azdi. Sorusu olan varsa da cevaplayabilirim.

Link: https://www.pazarama.com/samsung-sm..._campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.14.7

Eksik Yonleri: Ayaklarin ve standin malzeme kalitesi pek iyi degil ve kablo toparlayicisi cok kullanisli diyemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
1 Hafta önce outlet versiyonunu pesin fiyata 3 taksitle 16.9kya almistim 0 icinse bu fiyat fena degil daha once bu fiyata dusmus ama bu kez pesin fiyata 9 taksit olmasi bence en buyuk avantaj, samsungun diger serilerine pek hakim degilim ancak g7 serisi de gayet guzel aldigim monitorde olu piksel cikmadi ve ghosting bana gore azdi. Sorusu olan varsa da cevaplayabilirim.

Link: https://www.pazarama.com/samsung-sm..._campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.14.7

Eksik Yonleri: Ayaklarin ve standin malzeme kalitesi pek iyi degil ve kablo toparlayicisi cok kullanisli diyemem.
bi şey sorabilir miyim ama alakasız

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Baran Kut
ghosting bana gore azdi.
Overdrive modu(yanıt süresi) standartta tut yoksa inverse ghosting yersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayaklarin ve standin malzeme kalitesi pek iyi degil
Hocam bundan önce hangi monitörü kullandınız? Bence gayet iyi bu arada fiyatına göre. Kablo toparlayıcısına katılıyorum o kötü ama.

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Aydın İgal Gezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam bundan önce hangi monitörü kullandınız? Bence gayet iyi bu arada fiyatına göre. Kablo toparlayıcısına katılıyorum o kötü ama.
Dell g3223d

Hocam 1. Dediginizi nasil yapacagiz bir de ghostingi atiyim (soldaki) size iyi gibi sanki ama uzun kullanan birinin yorumu da hos olur

Dell g3223d

Hocam 1. Dediginizi nasil yapacagiz bir de ghostingi atiyim size iyi gibi sanki ama uzun kullanan birinin yorumu da hos olur
Bu da dell g3223d'nin ghostingiydi (sagdaki)

Ekler

• Screenshot_2024-04-18-17-29-36-390_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-04-18-17-29-36-390_com.whatsapp.jpg
    630.3 KB · Hit: 43
  • Screenshot_2024-04-18-21-24-27-785_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-04-18-21-24-27-785_com.whatsapp.jpg
    943.7 KB · Hit: 44

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Baran Kut
Hocam 1. Dediginizi nasil yapacagiz bir de ghostingi atiyim (soldaki) size iyi gibi sanki ama uzun kullanan birinin yorumu da hos olur
Hocam sendeki model kumanda ile kontrol edilen model ise play/pause butonuna basılı tut gaming menüsü açılır, oradan da yanıt süresi/response time diyor onu standart ayarına çek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,540
Üyeler
158,128
Son üye
mrktrt
Top Bottom