Neler Yeni

SAMSUNG QE 75Q80C QLED 4K TV | 50K YA ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kutlu
Bütçe
100000
Merhaba dizi film ps4 vb işler için ailecek kullanacağımız TV'lere bakıyordum normalde OLED düşünüyordum siyahın netliği ve renklerin canlılığından dolayı ancak bu başlığa yazdığım televizyon vatanda kampanya ile 50kya düşüyor. OLED 65 inç bir başka samsung tv ise 75k civarı arada 25k fiyat farkı var ve değer mi bilemiyorum sizce ne dersiniz

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
muhammed samet
Merhaba dizi film ps4 vb işler için ailecek kullanacağımız TV'lere bakıyordum normalde OLED düşünüyordum siyahın netliği ve renklerin canlılığından dolayı ancak bu başlığa yazdığım televizyon vatanda kampanya ile 50kya düşüyor. OLED 65 inç bir başka samsung tv ise 75k civarı arada 25k fiyat farkı var ve değer mi bilemiyorum sizce ne dersiniz
Samsun'dan genel olarak memnunum şu an Samsung'un 55 inç 4 k televizyonunu kullanıyorum ve memnunum

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
Hocam link var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam link varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam link var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam link varmı ?
50bine düşüyor vatanda

Mamiss7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mami
Kanka konudan bağımsız biliyorum ama forum oluşturmaya çalışıyorum herşeyi dolduruyorum fakat alıcılar diye bir bölüm var oraya ne yazicam bilmiyorum o olmadan forum başlatılmıyor önceden hep yapardım hiç bir sorun olmazdı şuan forum olusturamiyorum alıcilar kısmına ne yazıyosunuz

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
Ben almayı düşüyorum özelliklerine göre fiyatı çok güzel. Acaba amasya yada samsunda varmı ? yada her mağazada böyle mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben almayı düşüyorum özelliklerine göre fiyatı çok güzel. Acaba amasya yada samsunda varmı ? yada her mağazada böyle mi ?
Bilmiyorum ankaradaki vatanda böyle bir indirim vardı bi sorun isterseniz bu arada siparisi yaptık direk mağazaya gidip

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kutlu
Şakamı :) çok iyimiş yarın bende gidip alıyım 1 tane varsa buralarda. aldıgınız magazada kaldımı acaba ankaradan da aldırabilirim hangi mağaza ?
Ankara gordion avmde ki mağaza ama kalmamış olabilir hiç bilmiyorum Stok eritme kampanyası diye geçiyordu umarım sizde güzelinden alırsınız hayırlısıyla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,035
Üyeler
141,925
Son üye
Mamistv
Top Bottom