Neler Yeni

Samsung s23 mü s24 mü

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Neden guncellemediniz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam exynosdan çok anlamadigimdan samsung calisanina sormustum sadece biraz fazla isiniyo dedi ama snapdragon gen 2den biraz daha hizliymis galiba ama oda s23 halen alinir dedi

Forumdada bu zamana kadar exynosa hep kötü yorum gördum zaten
Samsungla geçmişte kötü bir deneyimim olmuştu güzelim cihaz güncellemelerle berbat olmuştu o yüzden bu cihazı ilk sürümde kullanmayı tercih ediyorum 😀

Exynos genelde daha çok ısınır ve sonuç olarak pili de daha fazla yer. 2 yıl önceki Snapdragona güzel bir overclock yaparak "daha az ısınarak" exynos performansına getirmişti bir adam 😅

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
ahmet taha çelenk
Samsungla geçmişte kötü bir deneyimim olmuştu güzelim cihaz güncellemelerle berbat olmuştu o yüzden bu cihazı ilk sürümde kullanmayı tercih ediyorum 😀

Exynos genelde daha çok ısınır ve sonuç olarak pili de daha fazla yer. 2 yıl önceki Snapdragona güzel bir overclock yaparak "daha az ısınarak" exynos performansına getirmişti bir adam 😅
Anladim hocam muhtemelen 23 alicamda bakalim hayirlisj ama ben yapay zekayi merak ediyorum aslinda guncelleme yaparim muhtemelen

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Tayfun Yılmaz
Hocam amazonda 34.800 TL'ye buldum amazondan alsam garantisi vs nasil oluyor bir sorun yaşarmiyim guvenilirmidir bir bilginiz varmi
Hayır hocam garantide sorun yaşamazsınız.Amazon güvenilirdir

Anladim hocam muhtemelen 23 alicamda bakalim hayirlisj ama ben yapay zekayi merak ediyorum aslinda guncelleme yaparim muhtemelen
Hocam size kalmış dediğim gibi ama ben tercihimi S24'ten yana kullanırdım.S24 bence S23'e göre daha iyi.Tamam işlemci konusunda S23 daha iyi olabilir ama adamlar sonuçta kötü işlemci koymuyorlar.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
Merhaba dostlar yeni bir samsunga geçmeye düşünüyorum bütçe maks 40 ama s24le s23 arasinda çok bir fark yok gibi aradaki farka değermi yoksa s23mü almaliyim eger çok değicek bir şey yoksa s23 düşünüyorum ama şunuda ekliyim telefonu uzun süre kullanmayi dusunuyorum yani s25 çiksa hemen degistirmiyecegim 3 4 sene kullanirim muhtemelen öneriniz nedir hangisini tercih etmeliyim
Ultra modeli olsaydı net s24derdim ama exynos hala eksiklerle geliyor. 23 plus alabilirsin kendim kullanıyorum.
Yapay zekayı merak ediyorsan s23 serisine de oneUI 6.1 ile geldi ve daha da geliştirilecek.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
ahmet taha çelenk
Ultra modeli olsaydı net s24derdim ama exynos hala eksiklerle geliyor. 23 plus alabilirsin kendim kullanıyorum.
Yapay zekayı merak ediyorsan s23 serisine de oneUI 6.1 ile geldi ve daha da geliştirilecek.
Hocam ultra çok büyük geldi şuan ztn s10 lite kullaniyorum buda büyük geliyo s23 plusda galiba o büyüklerde belki düşünebilirim ama zannetmiyorum küçük kullanmaui dusunuyorum artik

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem
Merhaba dostlar yeni bir samsunga geçmeye düşünüyorum bütçe maks 40 ama s24le s23 arasinda çok bir fark yok gibi aradaki farka değermi yoksa s23mü almaliyim eger çok değicek bir şey yoksa s23 düşünüyorum ama şunuda ekliyim telefonu uzun süre kullanmayi dusunuyorum yani s25 çiksa hemen degistirmiyecegim 3 4 sene kullanirim muhtemelen öneriniz nedir hangisini tercih etmeliyim
Gen 2 den Gen 3 s geçion fark var

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
Hocam ultra çok büyük geldi şuan ztn s10 lite kullaniyorum buda büyük geliyo s23 plusda galiba o büyüklerde belki düşünebilirim ama zannetmiyorum küçük kullanmaui dusunuyorum artik
s23plus s9 plus ile aynı boyutta hocam. Düz s23'de güzel ama plusla arasında devasa batarya süreleri var. Ondan onu önerdim.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
ahmet taha çelenk
s23plus s9 plus ile aynı boyutta hocam. Düz s23'de güzel ama plusla arasında devasa batarya süreleri var. Ondan onu önerdim.
Anladim hoca onada bakayim o zaman şarj benim için önemli sagolun bilgi için

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
O kadar da fark olmaz bence, S23 zaten 8 saat ekran süresi veriyor plus da maks 10 saat versin hadi 😀
Imkansız. kendim kullanıyorum 12 saat ortalama.23.ultra'dan bile daha uzun batarya süreleri var s23+'ın.1080p ekran sağolsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,387
Üyeler
141,829
Son üye
mthnbarut
Top Bottom