Neler Yeni

Samsung S9 FE Alınır Mı? Yeterli Mi?

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Selamlar;

Mezuna kaldığım için ve bundan dolayı pc'im eski olduğu için taşınabilirlik idareten bir tablet almak istiyorum. Ayrıca kaleminin olması büyük artı. Samsung S9 FE'de karar kıldım. Alınır mı, kullanılır mı? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Hocam yarın bana 5-6 gibi hatırlatın, bende aldım bu tabletten size detaylı açıklayayım şuanda yazardım da 27-28 saattir uykusuzum cümleleri çok karışık yazarım. Bende almadan 1 hafta araştırdım nerdeyse (karar vermekte çok zorlanan birisiyim o yüzden en ince detayına kadar araştırdım.) size detaylı bir şekilde anlatayım tableti aklınızda şüphe kalmasın.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Oyun oynamıyorsan ve ekran boyutu senin için uygunsa alabilirsin.

Ayrıca ipadlerin kalemleri ile (apple pen), samsungun kalemleri (s pen) farklı. Apple sert başlık tercih ediyor, samsung yumuşak başlık. Benim tercihim s penden yana ancak zevk meselesi, almadan önce iki markanın kalemini de denemeni tavsiye ederim.

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun oynamıyorsan ve ekran boyutu senin için uygunsa alabilirsin.

Ayrıca ipadlerin kalemleri ile (apple pen), samsungun kalemleri (s pen) farklı. Apple sert başlık tercih ediyor, samsung yumuşak başlık. Benim tercihim s penden yana ancak zevk meselesi, almadan önce iki markanın kalemini de denemeni tavsiye ederim.
S Pen'i note 4'ten biliyorum. O yana sıkıntım yok benimde bilgim var. Oyun oynamayacağım, dediğim gibi mezuna kaldığım için yoğun tempo :).

Starlex

80+ Silver
Selamlar;

Mezuna kaldığım için ve bundan dolayı pc'im eski olduğu için taşınabilirlik idareten bir tablet almak istiyorum. Ayrıca kaleminin olması büyük artı. Samsung S9 FE'de karar kıldım. Alınır mı, kullanılır mı? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
Alınır geçen bi postta gördüm aynı ipad gibi yapmışlar harika bir cihaz

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben 256 gb'lık versiyonunu kullanıyorum. Üniversitede slaytlar için, not almak için kullanıyorum. Arada brawl stars oynuyorum. Ben gayet memnunum. Ipad not tutma uygulamasını kullanmak için 900 lira para vermek gerekiyorken, o uygulamanın sunduğu bütün özellikleri samsung notes uygulasından yapabiliyorsunuz. Kalemin ucu hassas çoğusu eriyor diye yakınıyor ama düzgün kullanırsanız sorun olmaz. Kalem yazarken kesinlikle yormuyor. Hiç takılma yaşamadım. İlk aldığım zamanlar bazen tablet kendini yeniden başlatıp açılmıyordu. Sonra güncellemeyle düzelttiler. Hiçbir sıkıntısı yok. Sadece not alacaksanız fazlasıyla yeterli. Modelleme uygulamasını aynı ipad 10. Nesil gibi çalıştıramıyor bilginize. Sorun varsa sorabilirsin.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,040
İsim
Emre siyah
samsungun tabletlerli iyidir çok bi performans aramıyorsanız alaiblirisniz.

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 256 gb'lık versiyonunu kullanıyorum. Üniversitede slaytlar için, not almak için kullanıyorum. Arada brawl stars oynuyorum. Ben gayet memnunum. Ipad not tutma uygulamasını kullanmak için 900 lira para vermek gerekiyorken, o uygulamanın sunduğu bütün özellikleri samsung notes uygulasından yapabiliyorsunuz. Kalemin ucu hassas çoğusu eriyor diye yakınıyor ama düzgün kullanırsanız sorun olmaz. Kalem yazarken kesinlikle yormuyor. Hiç takılma yaşamadım. İlk aldığım zamanlar bazen tablet kendini yeniden başlatıp açılmıyordu. Sonra güncellemeyle düzelttiler. Hiçbir sıkıntısı yok. Sadece not alacaksanız fazlasıyla yeterli. Modelleme uygulamasını aynı ipad 10. Nesil gibi çalıştıramıyor bilginize. Sorun varsa sorabilirsin.
Hocam şarj süresi ne kadar gidiyor? Ayrıca zaten sadece YT ders videoları ve notlar için alacağım benim için hayli hayli yeter.
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsungun tabletlerli iyidir çok bi performans aramıyorsanız alaiblirisniz.
Eski bir TAB3 kullanıcısı olarak, biliyorum. Uzun senelerce bile kullanılabilir belki :)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,040
İsim
Emre siyah
Hocam şarj süresi ne kadar gidiyor? Ayrıca zaten sadece YT ders videoları ve notlar için alacağım benim için hayli hayli yeter.

Eski bir TAB3 kullanıcısı olarak, biliyorum. Uzun senelerce bile kullanılabilir belki :)
ben s9 plus modelini kullanıyorum gayet iyi ne oyunda üzüyor ne derste .) ekran desen zaten dynamic amodel 2x mi ne güzel bi ekranı var sadece piksel yoğunluğu biraz az o da alışııyor.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Ahmet Yıldırım

Şarj süresi kullanımına bağlı. Ben genellikle çok çok az parlaklıkta kullanıyorum. 10-12 saat aralıksız kullanırsın. Ben üniversitede inanılmaz yoğun bir şekilde kullanmıyordum. Haftada max 2 kere şarj ediyordum.

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Hocam yarın bana 5-6 gibi hatırlatın, bende aldım bu tabletten size detaylı açıklayayım şuanda yazardım da 27-28 saattir uykusuzum cümleleri çok karışık yazarım. Bende almadan 1 hafta araştırdım nerdeyse (karar vermekte çok zorlanan birisiyim o yüzden en ince detayına kadar araştırdım.) size detaylı bir şekilde anlatayım tableti aklınızda şüphe kalmasın.
Hocam mesaj atamıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim :)

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
S Pen'i note 4'ten biliyorum. O yana sıkıntım yok benimde bilgim var. Oyun oynamayacağım, dediğim gibi mezuna kaldığım için yoğun tempo :).
Mezun yapacaksan muhtemelen video izleyeceksin, not tutacaksın. Tam şarjla 10-11 saat ekran süresi alırsın.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Hocam mesaj atamıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim :)
Hocam detaylı bir rehber yazdım az önce. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Top Bottom