Neler Yeni

Samsung Servisi Telefonu Sıfırlarmı ?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
MODEL SAMSUNG GALAXY A73

Telefonu Bu Cuma vatan bilgisayardan aldım.Daha 3 günlük cihaz kutusu faturası ıvırı zıvırı herşeyi var.Jelatinlerini dün söktüm sıfır telefon.
Fabrika ayarlarına çevir diyorum çevirmiyor hard reset atmak lazım onu da ben atmak istemiyorum.
Telefonu servisine götürsem servisi telefonu yeniden kurulum ekranına getirirmi ? Sıfırlarmı ?
Garanti Devre dışı falan kalırmı ?

Ben zamanında GALAXY A50'yi vermiştim servise. Sıfırlamışlardı diye hatırlıyorum, verirken bilgilendiriyorlar zaten sorarsın

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben zamanında GALAXY A50'yi vermiştim servise. Sıfırlamışlardı diye hatırlıyorum, verirken bilgilendiriyorlar zaten sorarsın
Kral servisle aramızda 100 km var bizim ildeki samsung servisleri kapalı.
Trenle gideceğim onun için emin olmam lazım birde garanti devre dışı falan kalmaz değilmi

Kral servisle aramızda 100 km var bizim ildeki samsung servisleri kapalı.
Trenle gideceğim onun için emin olmam lazım birde garanti devre dışı falan kalmaz değilmi
Dostum, Garanti Kapsamındaki Cihazını kendi Servisine verince garanti neden devre dışı kalsın?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Servise sıfırlanmış şekilde , tüm şifreleri deaktif olacak şekilde veriyorsunuz. Dolayısıyla yedek almanızda fayda var. Samsung servisinin elinde muadil cihaz varsa, servis süresince size başka bir telefon verirler.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,254
İsim
bilo
Discord
b1l0
ben m52 götürmüştüm sıfırladılar ayrıca telefon tamir için 1 hafta onlarda kalmıştı o yüzden tedbirini alıp hareket et en azından yedekle yani

Top Bottom