Neler Yeni

Samsung Watch dövmeli bilekte çalışıyor mu?

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Merhaba krallar. Apple Watch'larda şu var mesela bilek algılama açıksa ve altını çiziyorum Apple Watch bileğinde takılı ise telefona gelen bildirim telefona değil sadece saate geliyor ve sadece saatten titreşim ve bildirim sesi geliyor telefondan gelmiyor çünkü mantıklı ve kısa güzel olanda bu fakat bende dövme olduğu için Apple Watch 9 bile çoğunlukla algılamıyordu bileğimi. Always on Display kapanıyordu. Hatta bu yüzden bilek algılama açıktı yani aktifti, fakat bileğimi dövmeden dolayı algılamadığı için tutarlı çalışmıyordu.
Demem o ki Samsung bu sorunu çözdü mü? 2023'ün ikinci yarısında çözdüğüne dair birkaç yerli sitemizde haber geçildiğini gördüm deneyimleyen var mı? Sorun oluyor mu dövmeli bilekte?
(Sağlık ve fitness uygulamaları kullanmıyorum sadece AOD gibi bildirimlerin sadece telefona değil sadece saate gelmesi gibi özellikler bilekte takılıyken aktif oluyor ve bu özellik bozulmasın istiyorum sağlık ve fitness uygulamaları dövme yüzünden tutarsız çalışsa da önemli değil benim için)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,478
Üyeler
147,361
Son üye
dran
Top Bottom